امروز : شنبه, ۴ اسفند , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل:

بسیج راهگشای مشکلات دولت برای خدمت به مردم است/ امروز بسیج و تفکر انقلابی صاحب پیروزی‌های جبهه مقاومت شد

فرمانده سپاه بابل گفت: بسیج راهگشای مشکلات دولت برای خدمت به مردم است و با همه توان آمادگی دارد که ضمن حضور فعال در همه زمینه‌ها دولت را یاری کند.

به گزارش بابل نوین،  سرهنگ مرتضی رمضانی فرمانده سپاه بابل در تجمع بزرگ بسیجیان این شهرستان اظهار کرد: در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی می‌داریم، رهبر کبیر انقلاب که اسلام ناب محمدی را احیا کردند.

وی افزود:  روز بسیج بهانه‌ای است که از شهدای والامقام انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی،بیش از ۱۷۰۰ شهید شهرستان بابل  و مدافعان حرم یاد کنیم، به ویژه در این ایام پیروزی غرورآفرین جبهه مقاومت که ثمره تلاش و مجاهدت آنان است.

این مسئول ادامه داد: پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی مقام معظم رهبری است و باید برای صحت، سلامتی و طول عمر فرماندهی معظم کل قوا و هم‌چنین تعجیل در ظهور امام ‌زمان(عج) دعا کنیم.

فرمانده سپاه بابل ضمن تشکر از حضور باشکوه بسیجیان تصریح کرد:  هفته بسیج فرصت یادآوری حماسه، بصیرت، مردانگی و ولایت‌پذیری است و این تجمع پرشکوه و با صلابت شما بسیجیان پیامی آشکار برای دشمنان داخلی و خارجی دارد.

رمضانی گفت: شما بسیجیان با حضور خود به دشمنان ثابت کردید که انقلاب پابرجاست، دشمنان داخلی و خارجی این انقلاب بدانند این حضور باشکوه یعنی اندیشه انقلاب، امام راحل(ره)، شهدا، جهاد، ولایت و شهات زنده است.

وی افزود: آن پدیده‌ای که که انقلاب اسلامی را ایجاد و  در خارج از مرزها داعش را نابود ساخت بسیج بود، امروز بسیج و تفکر انقلابی صاحب پیروزی‌های جبهه مقاومت شد و  استکبار جهانی در برابر نیروی بسیج مات و مبهوت است،

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل خاطرنشان کرد: بسیج در همه عرصه‌های مختلف  حضور فعال دارد و مجاهدت بسیجیان در سازندگی، محرومیت‌زدایی، اجتماعی، فرهنگی و در میدان مبارزه با استکبارانکار ناشدنی‌است.

وی ادامه داد: همان‌گونه که امام فرمودند انقلاب ما انقلاب مستضعفین و پابرهنه‌هاست و بسیج گوش به فرمان ولایت‌فقیه و با اطاعت محض از مقتدای خود امام خامنه‌ای حاضر و آماده است تا در همه عرصه‌های مورد نیاز انقلاب اسلامی خدمتی خالصانه انجام دهد.

این مقام ارشد نظامی یادآور شد: برکت حضور بسیج در خارج از مرزهای ایران برای همه دنیا مشهود است، انصارالله یمن، حزب‌الله لبنان زینبیون و فاطمیون در خارج از ایران توسط بسیج تشکیل شد و این کارکرد بسیج  است و انشالله بسیج حکومت جهانی اسلام را برپا می‌کند.

وی افزود:  از همین جا پیام بسیجیان شهرستان بابل را به استاندار محترم می‌رسانم که بسیج راهگشای مشکلات دولت برای خدمت به مردم است و با همه توان آمادگی دارد که در همه زمینه‌ها حضوری فعال داشته و  دولت را یاری کند.

مرتضی رمضانی در پایان گفت: بسیجیان شهرستان بابل با اطاعت از مقام معظم رهبری در پاسداری از انقلاب اسلامی و خون پاک شهدا آماده‌اند، در اینجا و از طرف همه بسیجیان پیامی را خدمت مقام معظم رهبری می‌فرستیم که بیش از ۵۵۰ پایگاه مقاومت شهرستان بابل برای اطاعت از ایشان آمادگی کامل دارد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين