امروز : چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
علیرضابیگی درنطق میان دستور:

اقتصاد کشور به سردار سلیمانی‌ها نیاز دارد

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: امروز اقتصاد کشور برای رونق خود به قاسم سلیمانی‌ها نیاز دارد.

به گزارش بابل نوین،احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور امروز (یکشنبه ۵ آذر) صحن علنی پارلمان با اشاره به حادثه برخورد دو قطار مسافربری که موجب کشته و زخمی شدن چند تن از هموطنان تبریزی شده بود گفت: سال گذشته و در چنین روزی ۵۰ نفر از زائران حرم امام رضا(ع) در تصادف دو قطار جان خود را از دست دادند که این حادثه یکی از پرتلفات‌ترین حوادث ریلی کشورمان به شمار می‌رود.

وی افزود: پس از این حادثه از دولت خواسته شده بود تا اقدام به عزل مسئولان مقصر در حادثه کند که با پیگیری‌های ما مشخص شده است که بسیاری از این مسئولین همچنان بر پست‌های دولتی مشغول به کار هستند.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان بیمه پرداخت دیه به بازماندگان این حادثه را معطوف به رضایت اولیای دم کرده‌اند، گفت: هرچند اگر این موضوع واقعیت داشته باشد با این حال مدعی‌العموم باید به این پرونده ورود کند و علیه خاطیان و مصوبان بروز این حادثه اقامه دعوی کند.

علیرضابیگی ادامه داد: متاسفانه نگاه سیاسی به این حادثه باعث شد تا هیئت رئیسه مجلس  در برابر استیضاح وزیر راه مقاومت و کارشکنی کند و امروز نیز شاهد هستیم که مدیرعامل مستعفی راه‌آهن که به دلیل بروز این حادثه از سمت خود استعفا داده بود چند ماهی است که پاداش جنایت خودرا شهردار تهران گرفته است و به عنوان معاون حمل و نقل شهرداری تهران منصوب شده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به پیروزی‌های اخیر محور مقاومت و نابودی داعش اظهار داشت: به سردار سرافراز ایران افتخار می‌کنیم که در ولایتمداری پیش‌رو بوده و این پیروزی تاریخی را محقق کرده است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی افزود: این پیروزی حقانیت یک تفکر را نشان داد و آن تفکر نگاه به پتانسیل‌های داخلی است. اینکه امروز در عرصه‌های اقتصادی مشکل داریم علت آن توجه نکردن به منویات مقام معظم رهبری در پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی است. امروز اقتصاد کشور برای رونق خود به قاسم سلیمانی‌ها نیاز دارد.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين