امروز : سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشف انواع قرص و داروهای مخدر و قاچاق در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، از کشف انواع قرص و داروهای مخدر قاچاق و روانگردان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بابل نوین، “ولی الله گنجیان مقدم” گفت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ،ماموران انتظامی این فرماندهی در اقدامی اطلاعاتی، از فعالیت یکی از عاملان تهیه و توزیع قرص و داروهای مخدر در این شهرستان مطلع شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: پس از تشکیل تیم عملیاتی، ماموران کلانتری ۱۳با هماهنگی مرجع قضائی متهم را شناسایی و در عملیاتی ضربتی وی را دستگیر کردند.

“گنجیان مقدم” خاطر نشان کرد: ماموران در بازرسی از محل فعالیت این متهم دو هزار و ۲۰۰ عدد انواع قرص های مخدر و ۷۰ شیشه شربت مخدر که به شیوه ماهرانه ای در مغازه متهم جاسازی شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی آمل تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده، به مرجع قضائی معرفی و موضوع در دست بررسی است.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بیان اینکه دارو های مخدر یک عامل مهم مخاطره آمیز برای بهداشت و سلامت جوامع بشری است، گفت: مواد مخدر ریشه اخلاق را در جامعه می سوزاند و ره آورد آن تزلزل خانواده ها و نگرانی و ناامنی شهروندان و در نتیجه تنزل امنیت انسانی آنان می شود.

وی در پایان با بیان این که مقابله با پدیده شوم مواد مخدر نیازمند همکاری و تعامل همه آحاد جامعه با نیروی انتظامی است از شهروندان خواست برای مقابله با ترویج مصرف مواد مخدر جوانان و فرزندان خودرا از عوارض مصرف این بلای خانمانسور آگاه کنند و در صورت شناسایی عاملان افیونی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند./م

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين