امروز : چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
تبدیل یک فیلم 11 دقیقه ای به اثری بلند

داستان یک زن سختکوش

به گزارش بابل نوین، پورنا جاگاناتان در یک فیلم بلند سینمایی که از روی یک کار کوتاه ۱۱ دقیقه ای وی به نام «تقسیم کردن» در دست ساخت است، رل اول را بازی می کند. کارگردانی این فیلم به پیپا بیانکو سپرده شده و مثل فیلم کوتاه جاگاناتان درباره مادری است که زندگی اجتماعی فعالی دارد ولی روزی متوجه می شود که یک فیلم ویدیویی کوتاه که در بردارنده صحنه هایی نامناسب از دختر وی است در سطح شهر پخش شده و شهرت او و خانواده اش را به خطر انداخته و در نتیجه بپا می خیزد تا این مسئله را رفع و صحت و حقانیت خانواده اش را به اثبات برساند.
پورنا جاگاناتان که اصلیت هندی دارد در سریال تلویزیونی «شب خاص» محصول شبکه HBO حضوری دائمی در قالب کاراکتری به نام صفرخان دارد و از همین بابت نیز مشهور شده است و این مجموعه وی را دائماً مقابل چشم بینندگان غربی قرار داده است. او پس از آن در یک سریال محصول شرکت نت فلیکس به نام «کولی» نیز که نائومی واتس بازیگر معروف استرالیایی در تولید آن شریک است، بازی کرده و در یک سریال دیگر از HBO به نام «اتاق ۱۰۰۴» هم رویت شده است و این مجموعه را برادران دوپلاس ساخته اند.
فیلم «تقسیم کردن» را کمپانی اخیراً مطرح شده A24 در دست تولید دارد و در میان تهیه کنندگان آن اسکات رودین، الی بوش، مت پارکر، کارلی هوگو و تایلر برن هم مشاهده می شوند./م

منبع: بانی فیلم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين