امروز : سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پاکدل: رقابت بر سر آقای گلی لیگ یک لذت بخش است

به گزارش بابل نوین، حامد پاکدل در مورد دیدار تیم ماشین سازی تبریز برابر مس رفسنجان اظهار کرد: این بازی برای تیم ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا با پیروزی مقابل مس می توانیم ۲ پله در جدول صعود کنیم. در مجموع هر بازی برای ماشین سازی حکم فینال را دارد و باید بتوانیم هر ۳ امتیاز را برابر حریفان کسب کنیم.

وی با اشاره به تلاش برای آقای گل شدن در لیگ دسته یک گفت: خدا را شکر با زحمات هم تیمی هایم توانستم گل های حساسی برای تیم ماشین سازی به ثمر برسانم و از این پس تلاش می کنم تا آقای گل لیگ دسته یک شوم، رقابت بر سر آقای گلی برای من بسیار لذت بخش است.

مهاجم تیم ماشین سازی درباره احتمال تقویت این تیم در نیم فصل رقابت های لیگ دسته اول عنوان کرد: تیم ماشین سازی یکی از تیم های با سابقه کشورمان است و از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خوبی در فوتبال ایران برخوردار است. مسئله جذب بازیکن جدید به نظر سرمربی تیم بستگی دارد و اگر کادرفنی به این نتیجه برسد که تیم به بازیکن جدید نیاز دارد باید این کار انجام شود.

پاکدل همچنین در مورد اشتباهات داوری که در دیدارهای گذشته تیم ماشین سازی رخ داده است گفت: اشتباه داوری بخشی از فوتبال است و ما نمی توانیم وجود این مسئله را انکار کنیم. در فصل جاری تیم ما از اشتباهات متعدد داوری ضربه خورده است و در چند بازی پنالتی های تیم ما گرفته نشد، اگر این اشتباهات به ضرر ما رخ نمی داد شک نکنید جایگاه ماشین سازی در جدول بسیار بهتر بود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين