امروز : چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیروزی بدون مهاجم تخصصی/ شفر از مهاجمانش ناامید شد

تیم فوتبال استقلال تهران درحالی در هفته سیزدهم با پیروزی میدان را ترک کرد که نه روی سکوها هواداری داشت و نه در زمین یک مهاجم تخصصی.

به گزارش بابل نوین،تیم فوتبال استقلال تهران چهارمین پیروزی فصل، دومین پیروزی با شفر، سومین پیروزی دو گله و دومین پیروزی با تفاضل بیش از یک گل خود را در هفته سیزدهم مقابل گسترش فولاد تبریز به دست آورد تا به لطف دبل اسماعیلی برای اولین بار در طول این فصل رتبه‌اش در جدول تک رقمی شده باشد.

آبی پوشان در حالی در قبال یکی از بازی‌های خوب این فصل شان مزدی به ارزش پیروزی دو گله مقابل میهمان خود گرفتند که سرمربی آبی پوشان با دست شستن از مهاجمان تخصصی در این بازی بدون مهاجم نوک تخصصی تیمش را ارنج کرد.

شفر ترجیح داد برای این بازی نه از سجاد شهباززاده و نه از علی قربانی در ترکیب اولیه تیمش استفاده نکند و جابر انصاری که ذاتا مهاجم دوم و در سایه است را در کنار فرشید اسماعیلی که اصولا یک هافبک میانی است را در خط حمله به کار گرفت.

عدم استفاده از مهاجم نوک تخصصی در این بازی برای تیم شفر جواب داد و آبی پوشان یکی از بهترین نتایج خود در این فصل را گرفتند تا صعود چشمگیری در جدول رده بندی داشته باشند.

تیم استقلال تهران موفق شد در هفته سیزدهم میهمان خود گسترش فولاد تبریز را با درخشش فرشید اسماعیلی با نتیجه دو بر صفر مغلوب نماید.

منبع:مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين