امروز : یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
علیخانی:

دولت با قالیباف تعامل بهتری داشت/ گلایه تند عضو شورای شهر از روحانی و تامین اجتماعی

به گزارش بابل نوین، محمد علیخانی عضو شورای شهر تهران در بیست و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای شهر تهران اظهار کرد: با توجه به حضور نجفی در دولت،انتظار داشتیم هماهنگی بین دولت و شهرداری بیشتر شود که متاسفانه عکس این موضوع رخ داد و شاهد اتفاقات دیگری هستیم.

وی افزود:سازمان تامین اجتماعی، دولت در زمان قالیباف با وی تعامل می‌کنند اما اکنون در زمان شهردار بودن نجفی سازمان تامین اجتماعی حساب‌هایی از شهرداری را مسدود می‌کند که اصلا قابل قبول نیست و انتظار ما چیز دیگری بود.

رئیس کمیسیون عمران حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: در خصوص پرداخت بدهی دولت به شهرداری همین رفتار صورت گرفته است و هنوز با گذشته سه ماه از تغییر مدیریت شهری هیچ پرداختی به شهرداری از طرف دولت انجام نشده است.

وی اضافه کرد: تعطیلی خط هفت مترو به حق بود و باید ایمن‌سازی لازم انجام می‌شد. مردم و رسانه‌ها هر روز در رابطه با اقدامات صورت گرفته در خصوص این خط سوال می‌پرسند، لذا بنده از معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری انتظار دارم به این سوال پاسخ دهند که چه اقداماتی پیرامون رفع مشکلات و ایمن‌سازی خط هفت مترو از طریق حوزه مذکور انجام شده است؟

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين