امروز : پنج شنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۸:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

معرفی داوران بخش مسابقه ایران جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان

حسین محب اهری، بابک محمدی، مریم سعادت، احمد بیگلریان و رضا فیاضی نمایش‌های بخش مسابقه ایران بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک نوجوان را داوری خواهند کرد.

به گزارش بابل نوین،پنج هنرمند شناخته شده تئاتر کشور داوری بخش مسابقه ایران بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان را بر عهده دارند.

حسین محب اهری بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینمای ایران و یکی از پیشکسوتان عرصه تئاتر کودک و نوجوان کشور است. بابک محمدی کارگردان و نمایشنامه نویس شناخته شده تئاتر که بیش از ۹۵ داستان و نمایشنامه و اجرای نمایش هایی همچون  حرفه‌ای‌ها، یک کمدی غمگین ، پدر خوانده ناپلی ، مادام پی پی، پادشاه و کنیزک و ساخت فیلم‌ اسب  را در کارنامه دارد.

مریم سعادت پیشکسوت بازیگری در سینما ، تئاتر و تلویزیون و یکی از کارگردانان به نام تئاتر و به خصوص تئاتر کودک و نوجوان است. احمد بیگلریان نویسنده ، بازیگر و کارگردان تئاتر که از سال ۱۳۴۸ تا کنون به فعالیت در این حوزه پرداخته حدود ۲۴ نمایشنامه و کارگردانی بیش از ۳۵ نمایشنامه ، نوشتن ۱۰ فیلمنامه و سریال را در پرونده کاری خود دارد. رضا فیاضی بازیگر، نویسنده، کارگردان شناخته شده کشور که از جمله هنرمندان پیشکسوت سینما ، رادیو و تلویزیون و تئاتر به شمار می رود.

بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از ۱۰ تا ۱۵ آذر ماه در شهر تاریخی همدان برگزار می‌شود.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين