امروز : دوشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس اتاق اصناف ایران:

تصمیمی در مورد قیمت آرد و نان در جلسه با معاون وزیر گرفته نشد

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: جلسه ساماندهی تولید آرد و گندم امروز در دفتر معاون بازرگانی وزارت صنعت برگزار شد، اما در مورد قیمت آرد و یا نان بحثی نشد.

به گزارش بابل نوین،علی فاضلی در مورد جلسه امروز در دفتر معاون بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: البته من خودم در کمیسیون اصل ۴۴ مجلس حضور داشتم، اما قائم‌مقام من در جلسه ساماندهی آرد و گندم در دفتر معاون بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت حضور پبدا کرده است.

وی تأکید کرد: در این جلسه بحث ساماندهی تولید آرد و گندم بوده و هیچ مبحثی در مورد قیمت گندم و یا آرد و نان در کار نبوده است.

رئیس اتاق اصناف ایران همچنین در مورد جلسه خودش در مورد حمایت از تولید که در کمیسیون اصل ۴۴ مجلس بوده گفت:‌ در جلسه با نمایندگان مجلس که با حضور نمایندگان ۱۹ اتحادیه صنفی برگزار شد، اعضای این اتحادیه‌ها از مراحل اجرایی قانون مالیات بر ارزش افزوده گلایه‌هایی مطرح کردند.

فاضلی افزود: در کمیسیون یادشده در مورد بحث حمایت از تولید در لایحه بودجه ۹۷ و نیز لایجه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده و بحث مالیات بر مشاغل مطرح شد و در این جلسه اعلام شد، اصلاحیه‌ای در مورد قانون مالیات بر ارزش افزوده ظرف چند هفته آینده تهیه شده و به صحن مجلس ارائه خواهد شد.

وی گفت: خود نمایندگان مجلس هم قبول داشتند که شیوه کنونی مالیات‌ستانی در ارزش افزوده نادرست بوده و قانون آزمایشی که قرار بود ۵ ساله باشد، نباید تا ۹ سال ادامه پیدا کند و روش کنونی مالیات‌ستانی در ارزش افزوده در راستای حمایت از تولید نبوده است.

رئیس اتاق اصناف ایران افزود: صحبت افراد در جلسه این بود که نباید مالیات بر ارزش افزوده بر یک کالا متمرکز شود و قرار است لایحه‌ای برای اصلاح مالیات بر ارزش افزوده به زودی در صحن ارائه شود.

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين