امروز : چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
واکنش هنری به رئیس جمهور آمریکا

تئاتر برادوی انتخاب و عملکرد دونالد ترامپ را نشانه رفته است

تئاتر برادوی بعد از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۶ با آثار مختلفی به نقد انتخاب و عملکرد جدیدترین رئیس جمهور آمریکا می پردازد.

به گزارش بابل نوین،به نقل از هالیوود ریپورتر، آیا تئاترهای سیاسی در تئاتر برادوی بر صحنه هستند؟ دونالد ترامپ تبدیل به موضوع اصلی دایره تولیدات تئاتر برادوی شده است و آثاری با تفکر سیاسی در این دوره از تئاتر برادوی روی صحنه می روند اما پیروزی ترامپ در آرای الکترال را می توان مشابه به بقایای برد یک اثر در باکس آفیس ترجمه کرد.

آخرین اثری که با تمرکز بر دونالد ترامپ در تئاتر برادوی به صحنه رفته، نمایش «زن پاریسی» است که توسط بو ویلیمون خالق سریال جنجالی «خانه پوشالی»، نوشته شده است.

این اثر با بازی اما ترومن از بازیگران شناخته شده سینمای جهان، یک کمدی سیاه ۹۰ دقیقه ای در نقد عملکرد دونالد ترامپ است.

«زن پاریسی» در سال ۲۰۱۳ و بر اساس اقتباسی از نمایش «La Parisienne» اثر هنری بکو اجرا شد اما در اجرای جدید تحت تأثیر انتخابات سال ۲۰۱۶ ایالات متحده آمریکا آداپته و اجرا می شود.

پیش از این نیز مایکل مور مستندساز و کارگردان منتقد سیاست های آمریکا نیز نمایشی را در نقد عملکرد دونالد ترامپ در تئاتر برادوی اجرا کرد که با واکنش رئیس جمهور آمریکا و انتشار توئیتی توسط وی، همراه بود.

منبع:مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين