امروز : دوشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرمربی جدید میلان در اولین کنفرانس خبری‌اش به یک خبرنگار سیلی زد!

جنارو گتوسو پس از اولین کنفرانس خبری‌اش به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال میلان، یاد و خاطره دوران بازیگری‌اش را زنده کرد.

به گزارش بابل نوین،کنفرانس خبری معارفه جنارو گتوسو به عنوان سرمربی جدید میلان که شب گذشته برگزار شد، با یک حاشیه جالبی همراه بود.

دراین مراسم سرمربی سابق تیم جوانان باشگاه میلان که دوشنبه شب جانشین وینچنزو مونتلای اخراجی شد، گپی صمیمی و طنزآلود با خبرنگاران داشت و گفت: من الان خونسردم اما این خونسردی‌ام خیلی دوام نخواهد داشت. مسئولیتی که قبول کرده‌ام بسیار سخت است.

در این نشست خبری خبرنگاران از سر مزاح و کنایه هدایایی به گتوسو دادند که شامل یک دوربین شکاری و لوازم صخره‌نوردی برای صعود در جدول و یک کاپشن گرم به خاطر اختلاف ۱۸ امتیازی میلان با ناپولی صدرنشین بودند.

گتوسو بعد از دریافت این هدایا هم گفت: اگر واقعاً‌ می‌خواهید این چیزها را به من بدهید، باشد مشکلی ندارد اما من این‌ها را با خودم روی نیمکت خواهم برد، خودتان که می‌دانید … من از مادر آماده زاده شده‌ام. در واقع من ۷ ماهه دنیا آمده‌ام.

هافبک سابق میلان در پاسخ به این سؤال که فکرمی‌کند ایراد کار مونتلا کجا بوده است، اظهار داشت: کارهای او آن‌قدر اشتباه نداشت اما گاهی اوقات شما به زمان و شانس هم نیاز دارید. وقتی ۱۰ – ۱۲ بازیکن جدید به تیم‌تان می‌آیند، شما زمان لازم دارید. من به احترام رویکردی که او در حرفه و زندگی‌اش داشت کلاه از سر برمی‌دارم.

یکی از ایرادهایی که به مونتلا گرفته می‌شد، نداشتن یک ترکیب و سیستم بازی مشخص بود. او تیمش را در ۲۳ بازی با ۲۳ ترکیب متفاوت به میدان فرستاد. گتوسو در این باره هم اظهارنظری طنزآلود کرد و گفت: من می‌خواهم رکورد او را هم بشکنم و تیمم را با ۲۴ – ۲۵ ترکیب به میدان بفرستم. سیلویو برلوسکونی (مالک سابق میلان) به من زنگ زد و با هم گپی صمیمانه داشتیم. من خیلی خوشحال بودم. مالک فعلی باشگاه هم با من تماس گرفت و من به زودی با او ملاقات خواهم کرد.

جالب‌ترین اتفاق نشست خبری گتوسو اما زمانی بود که خبرنگار یکی از شبکه‌‌های ایتالیا از سرمربی جدید روسونری خواست که جمله‌ای را به زبان چینی تکرار کند و او هم این کار را انجام داد غافل از اینکه معنای آن جمله «زنده‌باد اینتر» است. او زمانی که از معنای جمله مطلع شد به آرامی و به شوخی یک سیلی به صورت خبرنگاری که از او خواست این جمله را به زبان بیاورد نواخت.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين