امروز : دوشنبه, ۳۱ تیر , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستگیری ۷ متخلف شکار و صید در مازندران

به گزارش بابل نوین، روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران اعلام کرد: مامورین یگان حفاظت محیط زیست با گشت وکنترل مداوم دربابل، بابلسر، آمل، محمودآباد، ساری و بهشهردر حین گشت وکنترل مداوم ۷ نفر متخلف شکار و صید را به همراه ۵ قبضه سلاح شکاری و ۱۰۰ قطعه ماهی دستگیرکردند.

مامورین یگان حفاظت محیط زیست بابل درحین گشت وکنترل یک شکارچی متخلف را که اقدام به شکار یک طاقه قرقاول نمود، دستگیر کردند.

مامورین یگان حفاظت محیط زیست محمودآباد نیز در حین گشت وکنترل در حوزه استحفاظی خود ازیک متخلف یک قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.

مامورین یگان حفاظت محیط زیست بابلسرو فریدونکنار در حین گشت وکنترل شبانه در ابندان منقار پی یک شکارچی غیرمجاز را به همراه یک قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.

مامورین پناهگاه حیات وحش میانکاله نیز در حین گشت وکنترل در این تالاب ازدو صیاد غیرمجاز ۱۰۰ قطعه ماهی به همراه سایرادوات صید کشف و ضبط و ۱۴ باب کومه شکار در تالاب میانکاله محدوده بندرکز را تخریب کردند.

مامورین یگان حفاظت محیط زیست ساری در حین گشت وکنترل در مناطق جنگلی رسکت منطقه اعروبی (دودانگه) یک متخلف را به همراه یک قبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ دستگیر کردند.

مامورین یگان حفاظت محیط زیست آمل در حین گشت زنی یک متخلف را به همراه یک قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين