امروز : چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توضیحات معراج شهدا درباره تصویری از یک وداع با شهید مدافع حرم

با توجه به انتشار گسترده تصویری از وداع یکی از خانواده های محترم شهدای لشکر فاطمیون، مسئول ستاد معراج شهدای مرکز در این خصوص توضیحاتی داد.

به گزارش بابل نوین،با توجه به انتشار گسترده تصویری از وداع یکی از خانواده های محترم شهدای لشکر فاطمیون، مسئول ستاد معراج شهدای مرکز در این خصوص توضیحاتی داد. تصویر مربوط به وداع خصوصی همسر شهید سید رضاحسینی در معراج‌شهدا است.

مسئول ستاد معراج شهدای مرکز در این خصوص گفت: خانواده های محترم شهدای لشکر فاطمیون و زینبیون بدواً به منظور شناسایی پیکر مطهر شهیدشان به معراج شهدا مراجعه می نمایند. پس از احراز هویت خانواده و شناسایی پیکر شهید ، بلافاصله به حسینیه معراج شهدا برای وداع می روند.

از آنجایی که خانواده داغدیده شهدا در شرایط روحی مناسبی نیستند، فرایند فوق در کمترین زمان ممکن انجام می شود و امکان اطلاع رسانی برای حضور عموم مردم عزیز و اهالی محترم رسانه وجود ندارد. لذا مراسم وداع این شهدا در حضور خانواده و خادمین معراج شهدا برگزار می شود.

در تمامی مراسم وداع شهدا ، خادمین معراج دقایقی را به صورت خصوصی به منظور آخرین وداع برای خانواده محترم شهدا به خصوص همسران آنان مهیا می کنند.

تمامی مراسم تشییع و تدفین این شهدا با اطلاع قبلی و با شکوه هر چه تمام در سراسر کشور برگزار می شود.

نسآل الله منازل شهدا
سرهنگ پاسدار ابراهیم رنگین
مسول ستاد معراج شهدای مرکز/ن

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين