امروز : جمعه, ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۰:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مادر شهید مدافع‌حرم محمود رادمهر:

شهدا برای حفظ اسلام و کشور از جان خود گذشتند

مادر شهید مدافع‌حرم رادمهر گفت: شهدا برای حفظ اسلام و کشور از جان خود گذشتند، هنگامی که اهداف والا و مقدس اسلام مورد تهدید و در معرض خطر قرار بگیرد، امثال شهدا با ایثار، فداکاری و اهدای جان امنیت اسلام و ایران را تضمین کردند.

به گزارش بابل نوین، مادر شهید محمود رادمهر  در مراسم یادواره شهدای سیاهکلا محله‌شرقی بابل اظهار کرد:   تاریخ سرشار از خدمات شهدا به اسلام است و اگر  تاریخ را ورق بزنیم در‌می‌یابیم که شهدا نقش عظیمی در خدمت‌رسانی به اسلام دارند.

وی افزود: همه ما با قدرانی از زحمات شهدا به آنان مدیون و علاقمند هستیم، برگزاری یادواره‌های شهدا نیز راهی برای بیان قدردانی ماست که امیدارم مورد قبول خداوند قرار گیرد.

این مادر شهید ادامه داد: شهدا برای حفظ اسلام و کشور از جان خود گذشتند، هنگامی که اهداف والا و مقدس اسلام مورد تهدید و در معرض خطر قرار بگیرد، امثال شهدا با ایثار، فداکاری و اهدای جان امنیت اسلام و ایران را تضمین کردند.

مادر شهید رادمهر تصریح کرد: شهدا قبل از شهادت آنقدر مومن شده بودند که برای ادای تکلیف در مسیر حق و برای حراست از نوامیس الهی، قرآن و اهل‌بیت ثابت قدم بودند.

وی در پایان گفت: هشت سال جنگ تحمیلی بر ما گذشت اما فرزندان اسلام با غیرت تمام در سنگرهای خود مقاومت و با استکبار مقابله کردند تا محدوده جغرافیایی و نوامیس حفظ شوند اکنون ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و از یاد نبریم که چه وظایفی در برابر ایثار و فداکاری آنان داریم.

 

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين