امروز : جمعه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام‌جمعه گتاب:

دولتمردان و مجلس لایحه‌ای را تصویب نکنند که به نفع دشمنان و به ضرر ملت است

امام‌جمعه گتاب گفت: دشمنان ما به دنبال تحمیل برجامی دیگر به کشور هستند بنابراین دولتمردان و مجلس هوشیار باشند لایحه‌ای را تصویب نکنند که به نفع دشمنان و به ضرر ملت است.

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام حسین تقی‌پور در خطبه‌های امروز نمازجمعه شهر گتاب  اظهار کرد: ضرورت اول اسلام این است که ما اردوگاه عظیم وحدت موحدان را در دنیا اعم از شیعه و سنی راه بندازیم و موضع بگیریم.

وی افزود: علی‌رغم اینکه  دشمنان امت اسلامی چنین چیزی را نمی‌خواستند اما امروز و پس از قرن‌ا از حیات خاتم انبیا(ص) شاهد کلید خوردن و تشکیل تمدن عظیم اسلامی هستیم.

این مسئول ادامه داد: تشکیل تمدن اسلامی در مرحله پنجم انقلاب اسلامی است، امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری اهداف  تشکیل این تمدن را برایمان تبیین کردند، تمدن اسلامی تنها با وحدت تحقق می‌پذرید، این حقیقت تنها با خمیرمایه اتحاد و یگانگی امکان‌پذیر است.

امام‌جمعه گتاب تصریح کرد: مراجع تقلید همگی متفق‌القول معتقدند که نباید به مقدسات دیگران اهانت کنیم چه در خلوت و چه در جمع و در عرصه جهانی نیز می‌بینیم که جبهه شرک همواره به دنبال بهم زدن وحدت در میان مسلمان و جبهه مقاومت هستند.

حجت‌الاسلام تقی‌پور گفت:  کشورهای استکبار جهان اسلام و در راس آن ایران را بزرگترین مانع در برابر خود و منافع‌شان می‌دانند، تفکرات امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری مانع رسیدن دشمنان به اهدافشان است.

وی افزود: دشمنان برای اینکه وحدت مسلمانان را بشکنند برنامه‌های مختلفی می‌چینند، صف‌بندی مردم، ترویج اندیشه‌های پوسیده، تشویق شیعه‌نمایان انگلیسی و تشکیل داعش است.

خطیب‌جمعه گتاب  یادآور شد: داعش با هدف ایجاد اختلاف و شکاف در صفوف بهم فشرده امت اسلامی، ایجاد عملیات و توطئه‌سازی علیه جهان اسلام، تشدید جنگ‌های فرقه‌ای، اسلام هراسی و ایران هراسی تشکیل شد و دشمنان برای اینکه حرکت بیداری اسلامی و جبهه مقاومت را کند سازد داعش را به وجود آورد.

وی ادامه داد: عدم وحدت چه در امور داخلی و چه امور خارجی باعث می‌شود ضربه بخوریم و دچار مشکل شویم، اگر میان نیروهای انقلابی، بسیجیان و رواحانیون اختلاف باشد حتی با سرعت لاک‌پشتی نیز به هدف نمی‌رسیم.

تقی‌پور گفت: فتنه داعش ثمره صهیونیست، آمریکا و استکبار است و شکست داعش یعنی ناتوانی آمریکا، انگلیس و اسراییل، آنها ۱۰ هزار نفر و عمدتا جوانان را جذب و آنها را به سمت مسلمین در عراق، شام و سوریه حرکت دادند و این مناطق را به تصرف در آوردند، اینان خوی حیوانی خود را به نام رسول خدا سکه زد و حکومت تشکیل دادند.

وی افزود: ایجاد شایعه و دروغ‌‌پراکنی از راه‌های دشمن برای ایجاد تفرقه و اختلاف است، در جامعه اسلامی اگر فاسقی خبر بیاورد باید درباره آن تحقیق و در انتخاب منبع خبری خود دقت کنیم، ان خطر بسیار جدی و ویروسی برای اتحاد ماست.

خطیب جمعه گتاب با اشاره به  روز دانشجو اظهار کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند دانشجو باید دارای تحلیل سیاسی باشد، جبهه‌بندی‌های دشمن را بشناسد و بداند که دشمن از کجا و با چه ابزارهایی به ما حمله می‌کند.

وی در پایان گفت: دشمنان ما به دنبال تحمیل برجامی دیگر به کشور هستند بنابراین دولتمردان و مجلس هوشیار باشند لایحه‌ای را تصویب نکنند که به نفع دشمنان و به ضرر ملت است، شنیدیم که اخیرا رییس جمهور نیز لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی را به مجلس برد، ما از نمایندگان می‌خواهیم که نماینده ماباشند نه دولت و از دولتمردان در خصوص این لایحه سوال کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين