امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/02 - 10:49 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز داوطلبان افتخاری خادمی شهدا در مازندران

داوطلبان افتخاری خادمی شهدا در مازندران از امروز شنبه ۱۱ آذر ماه ثبت نام کنند.

به گزارش بابل نوین، حسن سلحشور مسئول کمیته خادمین سپاه کربلا مازندران گفت: داوطلبان افتخاری خادمی شهدای مازندران از شنبه ۱۱ آذرماه ۹۶ لغایت ۲۰ آذرماه فرصت دارند با مراجعه به سایت مرکزی کمیته خادمین به آدرس www.khadem.koolebar.ir ثبت‌نام کنند.

وی افزود: این خادمان پس از طی مراحل جذب در دوره‌ های تخصصی شرکت کرده و بعد از اتمام آموزش و کلاس‌های توجیهی برای خدمت رسانی به زائران شهدا در مناطق عملیاتی جنوب و یادمان‌ های شهدا به این مناطق اعزام می‌شوند.

مسئول کمیته خادمین سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه خادمان در دو بازه ملی و استانی به کارگیری می‌شوند، گفت: در بازه ملی یادمان‌هایی همچون شلمچه، طلاییه، هویزه، اروندکنار، چزابه، معراج شهدای اهواز و دیگر یادمان‌ های جنوب و بازه استانی در اردوگاه‌های اندیمشک و خرمشهر به کارگیری می‌ شوند.

سلحشور با بیان اینکه از اسفندماه پارسال تاکنون بیش از هزار و ۲۰۰ خادم مازندرانی به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام شدند، افزود: خادمان شهدایی که به تازگی پذیرش می‌ شوند به همراه خادمان قبلی در راهیان نور عمومی به ویژه ایام اسفند و فروردین پیش رو در استان خوزستان به کارگیری می‌شوند.

وی گفت: تمامی مراحل آموزش جذب و ساماندهی با همکاری و هماهنگی کمیته خادمان قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج بوده است./م

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين