امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/02 - 11:58 ذخیره فایل ارسال به دوستان

«سفیر سپیدار» معرفی می‌شود

سومین جشنواره سپیدار بعدازظهر یازدهم آذرماه برندگان خود را خواهد شناخت.

به گزارش بابل نوین،به نقل از دبیرخانه دائمی جشنواره سپیدار، آیین پایانی سومین جشنواره محیط زیستی سپیدار درحالی برگزار خواهد شد که برندگان سه بخش کودک و نوجوان، بزرگسال و کتاب تصویری در این مراسم معرفی می شوند.

براساس این گزارش نقاشی،‌ داستان و شعر،گزارش،مقاله، و مراکز فعال برترو …. در بخش کودکان و نوجوان تقدیر خواهند شد. ضمن آنکه سه شاعر و  سه نویسنده بزرگسال نیز جوایز خود را دریافت خواهند کرد.

همچنین با برگزاری نخستین کارگاه خلق کتاب تصویری با موضوع محیط زیست،‌ ضمن تقدیر از سه نویسنده و دو تصویرگر، نویسنده و تصویرگر برتر این مسابقه نیز معرفی می‌شوند.

در این مراسم فیلم کوتاه «داروگ» نمایش داده خواهد شد و کودکان و نوجوانان با «سفیر سپیدار» که از هنرمندان حوزه ی کودک و  نوجوان است آشنا می‌شوند.
برخی از مقامات دولتی و هنرمندان حوزه کودک و نوجوان و نویسندگان نیز مهمان این مراسم خواهند بود.
لازم به ذکر است که برندگان این دوره جشنواره از میان ۲هزار و صد و هشتاد و شش اثر کودک و نوجوان و ۸۲۴ اثر بزرگسال انتخاب شده‌اند.

دربخش کتاب تصویری نیز بیست گروه با یکدیگر رقابت کرده‌اند.

سپیدار جشنواره‌ای خصوصی است که به همت شرکت انتشارات فنی ایران و به دبیری فریدون عموزاده خلیلی برگزار می شود. بنیانگذار این جشنواره سیدرضا کروبی مدیر انتشارات فنی است.

در برگزاری این دوره از جشنواره کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سازمان حفاظت از محیط زیست، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشارکت کرده‌اند.

آیین اختتامیه این جشنواره از ساعت ۱۴ الی ۱۷ روز یازدهم آذر در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون، واقع در خیابان حجاب برگزار می‌شود./ز

ایبنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين