امروز : دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/02 - 20:07 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تروریسم به هیچ اصول اخلاقی و انسانی پایبند نیست

به گزارش بابل نوین، به نقل از اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به حمله تروریستی به خوابگاه دانشجویان در پیشاور پاکستان گفت: تروریسم به هیچ اصول اخلاقی و انسانی معتقد و پایبند نیست.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: گروه های تروریستی تنها برای تحقق اهداف شوم خود و بیش از هر چیز برای ابراز وجود دست به هرگونه اقدام فجیع غیرانسانی می زنند و در این راه، نه به قداست و احترام مساجد و اماکن مذهبی توجه دارند و نه حرمت اماکن علمی مانند دانشگاه را نگاه می دارند.

قاسمی ادامه داد: آنها برای رسیدن به اهداف و نیات پلید خود از قربانی کردن انسان های بی گناه و کشتار زنان و کودکان در اماکن عمومی و عبادتگاه ها، دانشجویان در دانشگاه ها و خوابگاه ها، پروایی ندارند. در چنین شرایطی، آنچه که می تواند رمز موفقیت و پیروزی ملت ها باشد حفظ هوشیاری و هوشمندی و وحدت در برابر اقدامات و سیاست های گروه های تروریستی و حامیان آنها است.

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: لازم است در کنار مبارزه سخت با تروریست ها و راستای مبارزه فرهنگی با ریشه های تروریسم، دانشجویان و دانش پژوهان به عنوان نیروهای بالنده و آگاهی بخش در جهان، با تمام توان در شناسایی و معرفی ریشه ها، حامیان، مولدین و مروجین این پدیده خطرناک ضدبشری تلاشی کارساز و موثر داشته باشند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين