امروز : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/03 - 15:47 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل:

نمایندگان باید در تصمیم‌گیری‌ با مردم همدل و یک‌صدا باشند

فرمانده سپاه بابل در دیدار با نماینده مردم این شهرستان گفت: نمایندگان باید در موضع‌گیری و تصمیم‌گیری‌های خود با مردم همدل و یک‌صدا باشند، حداقل انتظار ملت از نمایندگان مجلس داشتن روحیه انقلابی است، امروز اگر روحیه انقلابی نداشته باشیم قطعا در ادامه مسیر انقلاب دچار مشکل خواهیم شد.

به گزارش بابل نوین،  سرهنگ مرتضی رمضانی فرمانده سپاه بابل در دیدار با نیاز آذری نماینده مردم این شهرستان در مجلس  اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی اهمیت والایی دارد زیرا خانه ملت است و نمایندگان مردم در این خانه باید از آرمان‌های انقلاب دفاع کنند.

وی افزود: امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری، مردم و همه دلدادگان این انقلاب از نمایندگان خود انتظار دارند تا از آیت‌الله مدرس الگو بگیرند، شخصیتی که هرچه از آن بگوییم کم گفته‌ایم.

این مسئول ادامه داد: امروز نمایندگان ما نیز باید به مانند آیت‌الله مدرس نگاه انقلابی داشته باشند، از آرمان‌های این انقلاب دفاع کنند و هم‌راستا با ملت ایران در تحقق بیانات امام خمینی و مقام معظم رهبری نقش ایفا کنند.

فرمانده سپاه بابل تصریح کرد:  منظومه فکری امام خمینی و حال مقام معظم رهبری این است که انقلاب ما به انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) وصل خواهد شد بنابراین نمایندگان و همه ما وظیفه داریم در هر سنگری که هستیم برای دفاع از این ارزش‌ها گام برداریم  تا این وعده الهی محقق شود.

رمضانی گفت:  همان‌گونه که به فضل الهی بیانات امام راحل و امام خامنه‌ای امروز محقق شد، پیروزی جببه مقاومت وعده‌ای بود که محقق شد و  در واقع ترسیم راهی است که در پیش داریم.

وی افزود: نگاه مدبرانه مقام معظم رهبری همه دنیا را متوجه خود ساخته و امروز ایران در عرصه‌های مدیریت، سازندگی و دفاعی تجربه‌های بسیار ارزشمندی را در دستان خود دارد که می‌تواند به همه دنیا استفاده درست از آن را نشان دهد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل اذعان کرد: چرا مجلس همصدا با ملت از قدرت دفاعی ایران دفاع نمی‌کند؟ قدرت دفاعی ایران هم دنیا را میخکوب کرده و در جهان می‌درخشد، دشمنان ما مجبور به سکوت شدند نمایندگان مجلس چرا موضعی نمی‌گیرند؟

وی روحیه انقلابی را اساس کار نمایندگان دانست و ادامه داد: نمایندگان باید در موضع‌گیری و تصمیم‌گیری‌های خود با مردم همدل  و یک‌صدا باشند، حداقل انتظار ملت از نمایندگان مجلس داشتن روحیه انقلابی است، امروز اگر روحیه انقلابی نداشته باشیم قطعا در ادامه مسیر انقلاب دچار مشکل خواهیم شد.

این مقام ارشد نظامی یادآور شد:  بسیج توانسته است در حرکتی بزرگی به حوره‌های مختلف وارد شود به ویزه بسیج سازندگی، انتظار ما از شما نمایندگان این است که با پشتیبانی در انجام این امور مشارکت کنید.

وی افزود: تمامی دستگاه‌های شهرستان بابل باید با همکاری در جهت رفع آسیب‌ها و مشکلات شهر گام بردارند و هیچ خیابانی در شهرستان نباید حتی از نظر فرهنگی هم مشکلی داشته باشد خوشبختانه، یک سال تلاش حوزه بسیج و مقاومت باعث شد محله گنجی هشت امروز به محله حسینی تبدیل شود  و آسیب‌های آن کاهش یابد،

مرتضی رمضانی در پایان گفت: اگر توجه به محرومان و مردم سرلوحه کار همه ما باشد، انقلاب شتاب بیشتری خواهد داشت، مجلس باید محرومان و مردم را در اولویت خود قرار دهد اما متاسفانه این نگاه در دولت‌های مختلف کمرنگ بود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين