امروز : سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/06/04 - 0:27 ذخیره فایل ارسال به دوستان

اکران فیلم «لامپ ۱۰۰» در سینما آزادی

«لامپ صد» تنها فیلمی ست که در سینمای ایران، بر روی پرده قرار گرفته و تقریبا وارد نمایش خانگی شده است.

بابل نومه: به گزارش خبرنگار بابل نومه، فیلم «لامپ صد» اولین ساخته بلند «سعید آقاخانی» بر روی پرده سینما آزادی بابل قرار گرفت.IMG_20150603_202201

«لامپ صد» تنها فیلمی است که مربوط به اکران سال ۹۳ است و در تاریخ ۱۰خرداد ۹۴ اکران شد. این فیلم در ۲۲ بهمن ماه سال ۹۳ به اکران عمومی درآمد و با فروشی معادل بر ۴۷۸,۹۰۶,۰۰۰ به کار خود خاتمه داد.

اولین ساخته سعید آقاخانی در مقام کارگردانِ مولف؛با نام قبلی «هیولا» و نوشته خود اوست و داستان زندگی فرزین (با بازی محسن تنابنده) را روایت می کند که دچار اعتیاد به مواد مخدر است و خانواده‌اش را در طول داستان درگیر ماجراهایی می‌کند.

این فیلم در سی و دومین جشنواره فیلم فجر ، در بخش نگاه نو شرکت داشت ولی در هیچ شاخه از آن موفق به دریافت جایزه نشد.

«لامپ صد» تنها فیلمی ست که در سینمای ایران، بر روی پرده قرار گرفته و تقریبا وارد نمایش خانگی شده است.«منوچهر منفرد» در گفتگو با خبرنگار بابل نومه گفت: «با توجه به اینکه فیلم به دستمان رسیده بود ولی در وقت مناسبی موفق به اکران آن نشدیم، تا شنبه این فیلم بر روی پرده خواهد بود؛ با در نظر گرفتن اینکه ۱۴ و ۱۵ خرداد سینما تعطیل می باشد».

این فیلم داستان زندگی فرزین را روایت می‌کند که دچار اعتیاد به مواد مخدر است و خانواده‌اش را در طول داستان درگیر ماجراهایی می‌کند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين