امروز : دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/04 - 13:01 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نصیرزاده: کریمی تا الان هیچ درخواستی برای جذب جباری نداشته است

مدیرعامل باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز تأکید کرد، سرمربی این تیم تا به امروز درخواست رسمی برای جذب هافبک باتجربه استقلالی‌ها نداشته است.

به گزارش بابل نوین،هوشنگ نصیرزاده در مورد اینکه آیا لیست مازاد گسترش فولاد برای نیم‌فصل دوم مشخص شده است یا خیر، گفت: بعد از بازی با پدیده این لیست مشخص خواهده شد. این احتمال وجود دارد که برخی از بازیکنان بروند و البته مبادله‌ای هم با باشگاه ماشین‌سازی انجام خواهیم داد. در زمینه جذب یا جدایی بازیکنان، همه چیز بعد از هفته پانزدهم مشخص خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز در ادامه افزود: هدف ما بیشتر این است که بازیکنان جوان و آینده‌دار جذب کنیم و این موضوع قطعاً می‌تواند به گسترش فولاد کمک کند.

وی در واکنش به خبرهای چند روز اخیر مبنی بر اینکه فیروز کریمی خواهان جذب مجتبی جباری شده است، اظهار داشت: تا الان که با شما صحبت می‌کنم آقای کریمی هیچ درخواستی برای مذاکره با مجتبی جباری به ما ارائه نداده است. این خبرها در حد گمانه‌زنی رسانه‌هاست.

نصیرزاده در پاسخ به این پرسش که امسال کدام تیم شانس زیادی برای قهرمانی دارد، تصریح کرد: به نظر من پرسپولیس شانس اول قهرمانی است، چون آنها ثبات خوبی داشته‌اند و امسال هم نتایج خوبی گرفته‌اند. تیم‌هایی مثل پدیده هم شرایط خوبی دارند و فکر می‌کنم بردهای سپاهان هم از نیم‌فصل دوم شروع شود. با این حال من پرسپولیس را شانس اول قهرمانی می‌دانم./ز

تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين