امروز : جمعه, ۱ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/04 - 19:22 ذخیره فایل ارسال به دوستان

می توانیم پیکان را شکست بدهیم/کمیته انضباطی یک طرفه تصمیم گیری می کند

به گزارش بابل نوین، به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا که با تأخیر ۱۰ دقیقه‌ای در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل پیکان حاضر شد، اظهار کرد: آخرین بازی نیم‌فصل است، امیدوارم با یک نتیجه خوب نیم‌فصل را تمام کنیم. چند مصدوم و محروم داریم که سعی می‌کنیم از جوانانمان استفاده کنیم. امیدوارم آخرین بازی نیم‌فصل را ببریم، با احترامی که برای پیکان قائلم اما معتقدم ما می‌توانیم در این بازی پیروز شویم.

کمیته انضباطی یک طرفه تصمیم گیری می کند

دایی در مورد بحث محرومیت‌هایی برای برخی از بازیکنان سایپا در نظر گرفته شده و همچنین جریمه مالی خودش از سوی کمیته انضباطی گفت: با تمام احترامی که برای کمیته انضباطی قائل هستم باید بگویم آنها یکطرفه تصمیم‌گیری می‌کنند و هیچ اجازه‌ای به بازیکنان و مربیان نمی‌دهند تا از خودشان دفاع کنند و فقط در حد گزارش داور اکتفا می‌کنند، با این شرایط حق ما ضایع می‌شود و همچنین حق بازیکنان. بهتر است اجازه بدهیم ما و بازیکنان هم از خودمان دفاع کنیم و بعد تصمیم‌گیری شود. اما اکنون چنین چیزی نیست. از آنها خواهش می‌کنم بیایند و فیلم بازی را ببینند.

متاسفانه نظارتی روی داوران نیست

سرمربی تیم فوتبال سایپا تصریح کرد: متأسفانه نظارت آنچنانی روی داوران نیست و آنها هرکار می‌خواهند می‌کنند، نیم‌فصل اول چه بلاهایی سر تیم ما آمد، در همه جای دنیا مربی و بازیکن اعتراض می‌کنند اما ما تا بی احترامی نبینیم چنین اتفاقی نمی‌افتد، خود من شوکه شدم و از حقم نمی‌گذرم، ۱۰ میلیون تومان من را جریمه کردند و ۸ میلیون تومان بهزاد غلامپور جریمه شد.

وی افزود: ما باید این جرایم را بدهیم اما سئوالم این است که این کمیته انضباطی تاکنون توانسته یک ریال از باشگاه‌ها بگیرد و به ما بدهد؟ آیا توانسته رأیی که خودش داده را در مورد باشگاه‌ها اجرا کند؟ فقط می توانند از ما پول بگیرید و شکایت ثبت کنند تا پول هم نگیرید شکایتی ثبت نمی‌شود اما آیا تا حالا پولی از باشگاه‌ها گرفته‌اید تا به مربیان و بازیکنان بدهید؟

 

تیم ملی با تدارک خوب در جام جهانی نتیجه می گیرد

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در مورد گروه‌بندی ایران در جام جهانی گفت: در گروه سختی قرار گرفته‌ایم، گروه ایران سخت‌ترین گروه جام جهانی است، قهرمان اروپا در آن قرار دارد و مراکش هم یکی از بهترین‌هاست. با این حال بازیکنان ما هم تاکنون خوب کار کرده‌اند و می‌توانیم اگر تدارک خوبی برای تیم ملی ببینیم نتایج مناسبی بگیریم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين