امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/05 - 7:09 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تفاهم نامه برای افزایش مهارت دانشجویان

تفاهم نامه مهارت افزایی دانشگاه علمی کاربردی و استانداری مازندران با هدف گسترش همفکری و همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی امضا شد.

به گزارش بابل نوین،

روابط عمومی استانداری مازندران اعلام کرد به منظور گسترش همفکری و همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی تفاهم نامه مهم مهارت افزایی، اسلامی استاندار مازندران و امید رییس دانشگاه جامع کاربردی تفام نامه همکاری امضاء کردند.

تهیه طرح نیاز سنجی آموزشی، شغلی و مهارتی و شناسایی نیاز‌های آموزشی بخش‌های مختلف دولتی و غیر دولتی مازندران با حمایت و همکاری استانداری، تلاش برای رفع نیاز‌های مهارتی نیروی کار استان با اجرای دوره‌های آموزشی و ارائه راهکار‌های گسترش آموزش‌های مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی و استانداری از جمله اهداف مهم این تفاهم نامه است.

همچنین تدوین و تصویب دوره‌های آموزشی تک پودمان و مقطع دار مورد نیاز برای مازندران، بررسی راهکار‌های اجرایی بهبود فضای کسب و کار در استان، توسعه فرهنگ کار و کارآفرینی، بهره گیری از توانایی‌های سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی برای فعالیت‌های مشترک یا اختصاصی آموزشی و پژوهشی، بررسی اولویت‌های پژوهشی و تحقیقاتی پیشنهادی استانداری و تهیه ویژه نامه راهنمای مشاغل علمی کاربردی استان از بند‌های این تفاهم نامه مهم و راهبردی است.

تفاهم نامه مهارت افزایی دانشگاه علمی کاربردی و استانداری مازندران در ۳ نسخه و ۷ ماده امضا شد./م

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين