امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/05 - 13:48 ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرفروش‌ترین کتاب‌های گوگل‌پلی در سال ۲۰۱۷ میلادی

در پایان سال جاری میلادی، شرکت گوگل پرفروش‌ترین کتاب‌های خود در سامانه دانلود اپلیکیشن را معرفی کرده است. نام استفن کینگ و ارنست کلاین همانند سال گذشته در این فهرست به چشم ‌می‌خورد.

به گزارش بابل نوین به نقل از گودایریدر، در پایان سال جاری میلادی هر کدام از سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین کتاب‌فروشی فهرست‌های متنوعی از پرفروش‌ترین آثار خود را معرفی می‌کنند.

فروشگاه و سایت دانلود اپلیکیشن‌های اندروییدی متعلق به گوگل، موسوم به گوگل‌پلی نیز فهرستی از پنج کتاب پرفروش خود در سال ۲۰۱۷ میلادی را معرفی کرده است.
نکته جالب در فهرست ارائه شده توسط گوگل، این است که دو کتاب از پنج کتاب پرفروش امسال گوگل‌پلی، سال گذشته نیز در صدر پرفروش‌های قرار داشتند.

در اینجا خلاصه‌ای از پنج اثر پرفروش گوگل‌پلی را آورده‌ایم که شما را دعوت به خواندن آن می‌کنیم:

– «هنر اهمیت ندادن» / مارک منسون

نویسنده در این کتاب با استفاده از مقالات و تحقیقات آکادمیک، یک سری عبارات طنز مربوط به زندگی روزمره ما انسان‌ها را می‌نویسد. او سعی کرده راه‌های زندگی بهتر را توضیح دهد. برای مثال اینکه زندگی به توانایی درست کردن شربت لیموناد بستگی ندارد چون تنها کافی است بدانیم لیمو برای دستگاه گوارش مفید است و درست کردنش خیلی اهمیت ندارد.

«آن» / استیون کینگ

داستان هفت کودک را روایت می‌کند که موجودی (کینگ نام موجود را «آن» گذاشته است) ترس‌شان را به آنها نشان می‌دهد تا خودش را برای شکار کردن آنها پنهان کند. «آن» معمولاً خودش را به شکل یک دلقک نشان می‌دهد تا بتواند کودک (شکارش) را به خود جذب کند.

«خدای جنگ» / تارات ماتارو

فلچر و دوستانش در فضای اتر برای حیات می‌جنگند تا بتوانند دنیای خود را از خطر نجات دهند و بتوانند دوباره آن را بسازند. در این جنگ دوستان تبدیل به دشمنان می‌شوند ولی فلچر قهرمان اصلی باید با تعداد معدودی سرباز بتواند از محل زندگی خود دفاع کند. در جبهه مقابل اورک خان وجود دارد که درصدد نابودی هرچیزی است که جبهه فلچر به آن اعتقاد دارند.

«سیزده دلیل برای اینکه» / جی آشر

از روی این رمان مجموعه ۱۳ قسمتی در شبکه نت‌فلیکس ساخته شده است. داستان اصلی کتاب درباره خودکشی دختری به نام «هانا بیکر» در دبیرستان است. هانا بعد از خودکشی ۱۳ دلیل برای کارش را در نامه‌ای به دوستش می‌فرستد. در بسته ارسال شده برای دوستش به نام «کلی جنسون» هفت نوار کاست وجود دارد که توسط هانا ضبط شده است.

«بازیکن شماره ۱ آماده» / ارنست کلاین

قدرتمندترین مرد شهر هیلدی پس از مرگش وصیت می‌کند که هرکس کلید مخفی (تخم مرغ هیلدی) را در بازی پیدا کند، صاحب ثروت او می‌شود. در سال ۲۰۲۴ میلادی، دنیای واقعی جایی ناخوشایند است. وید واتس جوان، تنها زمانی که خود را واقعاً سرزنده حس می‌کند، وقتی است که به آرمان‌شهر مجازی‌اش متصل می‌شود. وید زندگی‌اش را وقف مطالعه و حل معماهایی کرده ‌است که وعده‌اش برای کسب ثروتی بی‌کران است که با حل آن معماها به کف می‌آید./ز

ایبنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين