امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/05 - 21:57 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده انتظامی بابل خبر داد

دستگیری عاملان ۱۳ فقره سرقت در بابل

فرمانده نیروی انتظامی بابل از شناسایی و دستگیری عاملان 13 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ سیدمحسن جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی بابل  قرار گرفت.

وی افزود:  در اجرای این ماموریت ماموران کلانتری‌های سطح شهرستان با هدایت عملیاتی اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات پلیسی و بررسی‌های همه جانبه  یکی از این سارقان را در حین سرقت  شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بابل ادامه داد: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده به سرقت خودرو با همدستی فرد دیگری اعتراف کرد و در ادامه این ماموریت همدست وی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

جعفری تصریح کرد: این دو متهم در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۱ فقره سرقت خودرو، یک فقره سرقت اموال داخل خودرو و ۲۰۰ کیلو برنج اعتراف کردند و متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

 وی در پایان با هشدار به شهروندان گفت: از شهروندان تقاضا داریم  ضمن تجهیز خودروی خود به وسایل ایمنی و بازدارنده نظیر قف پدال و دزدگیر از پارک آن در مکان‌های خلوت یا فاقد روشنایی کافی خودداری کرده و در صورت مواجه با هرگونه موارد مشکوک در محل زندگی خود مراتب را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۰۰ اطلاع دهند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين