امروز : پنج شنبه, ۷ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/07 - 11:41 ذخیره فایل ارسال به دوستان

جشنواره ملی عکس مازندران چهارم دی ماه برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: اختتامیه نخستین جشنواره ملی عکس مازندران 14 دی ماه در موزه گالری دیدی ایزدشهر برگزار می شود.

به گزارش بابل نوین، احد جاودانی گفت: نخستین جشنواره ملی عکس مازندران با استقبال خوب عکاسان سراسر کشور، همراه بود .

جاودانی افزود: نخستین جشنواره ملی عکس مازندران به عنوان یک رویداد مهم هنری، هفتم دی ماه افتتاح و ۱۴ دی ماه به پایان می رسد.

وی بیان کرد: آداب، رسوم، آیین ها، چشم اندازهای شهری شامل بازارهای سنتی، صنایع دستی و پیشه ها، محیط زیست، اماکن تاریخی و چشم اندازهای طبیعی پنج محور این جشنواره ملی است. مکان برگزاری نخستین جشنواره ملی عکس مازندران، موزه گالری دیدی ایزدشهر است که نمایشگاه آثار منتخبین از هفتم دی ماه برای بازدید هنرمندان و علاقه مندان برپا می شود.

حسین بخشی دبیر جشنواره ملی عکس مازندران نیز درباره این جشنواره گفت: دو هزار و ۴۴۶ اثر به این جشنواره ارسال شد که از این تعداد ۷۹ اثر با رای داوران به عنوان برگزیده به نمایشگاه و مسابقه راه پیدا کرده و در کتاب جشنواره به چاپ می رسد.

وی افزود: شناسایی نقاط زیبا، یکی از اهداف برگزاری جشنواره ملی عکس مازندران بود که بر اساس پژوهش های صورت گرفته و جامعه آماری که در اختتامیه به صورت نموداری، به مشاهده عموم در می آید، یک دوم آثار دریافتی در زمینه چشم اندازهای طبیعی است.

بخشی بیان کرد: این آثار فقط به عکاسان مازندرانی، مربوط نمی شود بلکه از نقاط مختلف کشور نظیر مشهد، شیراز، بندرعباس، اهواز و استان های دیگر، عکس مربوط به این دیار، فرستاده شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين