امروز : دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/07 - 17:43 ذخیره فایل ارسال به دوستان

عهد بسته‌ام حرفی غیر از اهل بیت (ع) در برنامه‌هایم نگویم

به گزارش بابل نوین، رسالت بوذری مجری برنامه‌های تلویزیونی،در خصوص ویژگی اجرای برنامه‌های خود گفت: صداقت؛ من مدعی داشتن صداقت نیستم، ولیکن سعی می‌کنم در کنار جلوه گری‌هایی که باید داشته باشیم، خودم باشم و حجاب و پرده‌ای بین خودم و مردم نبینم. به لطف و عنایت خداوند و اهل بیت (ع) تا به حال این‌گونه بوده است.

وی ادامه داد: اگر تا امروز احترامی از سوی مردم بوده و یا اگر هر اتفاق خوب دیگری در برنامه هایمان رقم خورده است، همه از عنایت و لطف حضرت حق است و «این همه آواز‌ها از شه بود، گرچه از حلقوم عبدالله بود».

بوذری تأکید کرد: من از ابتدا عهد کردم که حرفی غیر از حرف اهل بیت (ع) نزنم و آنچه می‌گویم از زبان بزرگان ما باشد. اگر این حجاب بین مجری و مخاطب برداشته شود و صحبت از فرمایشات اهل بیت (ع) به میان آید، مردم خودشان جذب برنامه‌ها می‌شوند. بس که ببستند بر او برگ و ساز، گر تو ببینی نشناسی‌ش باز.

وی افزود: صحبت کردن اضافه برای مخاطب و اینکه بخواهیم با واژه و جملات زیبا و دل‌فریب، بیننده را جذب برنامه کنیم، پیامی در انتها باقی نمی‌ماند، اما وقتی حرف از اهل بیت (ع) به میان است، خودشان دست ما را می‌گیرند و باعث رونق برنامه و جذب مخاطب می‌شوند.

وی با اشاره به تأثیر فضای اجرا در برنامه‌های معارفی بیان کرد: در روایات داریم که شرف المکان بالمکین، این به این معناست که وقتی ما در لوکیشن و یا فضایی برنامه اجرا می‌کنیم، این ما هستیم که به آن فضا بُعد و معنی می‌دهیم، اما درخصوص اجرا در لوکیشن‌های متبرکه مانند عتبات این روایت بالعکس است و این عتبات است که به من مجری و برنامه اعتبار می‌دهد. هنگامی که ما در جوار حرم سیدالشهدا (ع) قرار می‌گیریم و صحبت هایمان بر محوریت اهل بیت (ع) است، برکت و نور امام حسین (ع) شامل حال برنامه و من مجری می‌شود.

مجری برنامه تلویزیونی «شب‌های روشن» در ادامه گفت: برای خود من، چیزی بالاتر از برکت برنامه‌ای نیست که در کنار حرم امام حسین (ع) باشد. هر آنچه تا امروز رزق و روزی در زندگی من بوده، به برکت و لطف برنامه‌هایی است که شب‌های جمعه از روبروی حرم امام حسین (ع) اجرا می‌کنم.

بوذری در پایان با بیان خاطره‌ای از توفیقات اجرا در عتبات گفت: در ایام اربعین، یک شب جمعه از کنار «باب القبه» گذر می‌کردم، که آقایی با لهجه شیرین کرمانی به سمتم آمد و گفت: «شما من را عاشق امام حسین (ع) کردی»؛ البته که من من هیچ قیمت و ارزشی ندارم و هر آنچه وجود دارد از اباعبدالله الحسین (ع) است و بس.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين