امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/09 - 9:41 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل در یادواره شهدای مدافع حرم نکا:

یادواره‌های شهدا یک انفجار معنوی است/ کم‌رنگ شدن حضور مسئولان در یادواره‌های شهدا با ایستادگی و مقاومت انقلابی منافات دارد

فرمانده سپاه بابل در یادواره شهدای مدافع حرم نکا گفت: یادواره‌های شهدا یک انفجار معنوی است که اثر آن تا مدت‌ها در جامعه نمایان و باعث شکوه و عظمت ایران اسلامی می‌شود که به برکت همین شهدا و یادواره‌های شهدا امروز دیگر ملت‌ها مانند سوریه، عراق و یمن از ما تاسی گرفتند و در مقابل جنایتکاران جهان ایستادند.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ مرتضی رمضانی در یادواره شهدای منطقه دو گنبدان ویژه شهدای مدافع حرم شهرستان نکا اظهار کرد: ارزش شهادت در دوران مختلف متفاوت است و در این مسیر باید به تاریخ رجوع کنیم اما همه شهدا جایگاه والایی در نزد خداوند باری تعالی دارند.

وی افزود: شهدا در صدر اسلام، در دوران پیامبر، دوران سیدالشهدا، همزمان با تلاش‌های اهل‌بیت(ع) و دوران دفاع مقدس به نوعی آنچه داشتند را در طبق اخلاص قرار دادند و در دوران کنونی شهدای مدافع حرم نیز از همه چیز خود گذشتند تا از ولایت حمایت و پاسداری کنند.

فرمانده سپاه بابل ادامه داد: ارزش شهادت در زمان و مکان خاص مضاعف و مضاعف‌تر می‌شود و امروز چون دشمن از همه زمان‌ها مجهزتر بریا مقابله با نظام اسلامی و جوانان میهن است این شهادت جایگاه ویژه‌تری دارد.

این مسئول ارشد نظامی تصریح کرد: شهدا به تکلیف خود عمل کردند اما ما در این مسیر چه کردیم، آن ها ایستادگی کردند و از جان مایه گذاشتندو امروز شاهد ابهت ایران در منطقه و جهان هستیم و این به برکت خون شهدا بود.

سرهنگ رمضانی گفت: این یادواره‌های شهدا یک انفجار معنوی است که اثر آن تا مدت‌ها در جامعه نمایان و باعث شکوه و عظمت ایران اسلامی می‌شود که به برکت همین شهدا و یادواره‌های شهدا امروز دیگر ملت‌ها مانند سوریه، عراق و یمن از ما تاسی گرفتند و در مقابل جنایتکاران جهان ایستادند.

وی تاکید کرد: مجلس شهدا مجلس بیداری، هوشیاری، وفاداری و بصیرت است، در زمان کنونی شاهدیم که با مسیری که امام(ره) برای انقلاب اسلامی ترسیم کرده و وعده داده بود و هدایت‌های دیدبان بصیر انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری امروز بسیج‌های مختلف در ابعاد گوناگون و در مناطق مختلف دنیا اتفاق افتاده و در نهایت بسیج جهانی اسلام در حال شکل‌گیری است.

سخنران یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان نکا افزود: باعث افتخار است که سردار سلیمانی نامه رییس سیار را نخوانده برگشت می‌زند، این همان تفکر انقلابی است که امام(ره) در ایران اسلامی نهادینه کرده و این تفکر ایستاده و مقاومت می‌کند و در نقطه مقابل تفکری که امثال وزیر امورخارجه با خنده‌های آنچنانی و ژست‌های سیاسی دست به دشمن می‌دهند و امروز شاهد سرانجام برجام و داعش هستیم.

فرمانده سپاه بابل اذعان کرد: مسئولان درست تحلیل کنند که مطالبه مردم و شهدا چیست، اما امروز شاهد کم‌رنگ شدن حضور مسئولان در یادواره‌های شهدا هستیم و این با ایستادگی و مقاومت انقلابی منافات دارد.

رمضانی یادآور شد: این کدام مکتب است که با آن در مقابل مجهزترین ارتش‌های جهان و پول‌های کثیف عربی ایستادگی می‌کند و خان طومانها را کربلای ایران می‌سازد جز مکتب مقاومت و تاثیر از دوران دفاع مقدس، پیروزی کنونی جبهه مقاومت در آذر ۹۶ وعده صادقه سردار سرافراز سپاه اسلام سلیمانی بود و باید به این نکته توجه کنیم که فرمانده معظم کل قوا فرمودن تا ۲۵ سال آینده اسرائیلی دیگر در منطقه نخواهد بود و این نیز وعده صادقه‌ای سات که به تحقق خواهد رسید.

وی افزود: دشمن دست بردار از انقلاب اسلامی نیست اما مجلس باید مجلس با بصیرت و انقلابی باشد چرا در پرتو پیروزی ارزشمند و معجزه آسای سپاه اسلام و در پی نامه برخی از نمایندگان مجلس به جهت تقدیر از سردار سلیمانی که این در واقع تقدیر از سپاه اسلام و جبهه مقاومت بود برخی سکوت کردند و آن نامه را امضا نکردند پس اینان یا داعشی هستند یا همراه با استکبار جهانی.

سخنران یادواره شهدای منطقه دوگنبدان نکا ادامه داد: چرا از دولتی‌ها صدای آنچنانی در نیامد چرا بنرهایی که در اولین سالگرد برجام آنچنان پرهزینه زده شد امروز دیگر جایی در این کشور ندارد و برای این پیروزی شکوهمند بنری از سوی مسئولان زده نش، این سوالاتی است که مردم انقلابی ما دارند؟امام صادق می‌فرماید برای مردم جامعه اسلامی باید سه چیز را مسئولان تهیه کنند اول امنیت، دوم عدالت و در نهایت رفاه که این موارد حداقل چیزهایی است که باید بریا این مردم عزیز تهیه کرد.

سرهنگ رمضانی تاکید کرد: اگر مذاکره خوب بود امام‌حسین(ع) و امام‌خمینی(ره) مذاکره می کردند مگر اینان بزرگتر هستند که چند سال دل مقام معظم رهبری را خون کردند و مردم را سرکار گذاشتند و همه چیز مردم را به مذاکرات ربط دادند آخرش دیدی چه شد، امروز برجام کجاست چرا پاسخگوی مشکلات بیکاری، اقتصادی و سایر مشکلات معیشتی مردم نیستند؟

 وی در پایان با اشاره به مشکلات امروز جامعه و دولت اسلامی گفت: امام راحل پنج مرحله برای انقلاب اسلامی ترسیم کردند که امروز در مرحله سوم آن یعنی ساختن دولت اسلامی به گفته رهبری مانده‌ایم و شاهدیم که مردمی که لیاقت بهترین‌ها را دارند از همه چیزشان برای ولایت و کشور می‌گذارند اما مسئولان همچنان از مردم عقب مانده‌اند و به وعده‌هایشان عمل نمی‌کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين