امروز : شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/08 - 15:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان

اقدام ابلهانه آمریکا در انتقال پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی به قدس فتنه جدیدی است

ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای به رسمیت شناختن بیت المقدس،به عنوان پایتخت جعلی رژیم صهیونیستی از سوی سردمداران کاخ سفید را محکوم کرد.

به گزارش بابل نوین، ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای به رسمیت شناختن بیت المقدس، قبله نخست مسلمانان جهان به عنوان پایتخت جعلی رژیم صهیونیستی از سوی سردمداران کاخ سفید را محکوم و این اقدام نابخردانه را فتنه‌ای بزرگ علیه امت اسلامی دانست.

متن بیانیه ارتش به این شرح است:

اقدام ابلهانه و جدید سردمداران کاخ سفید در به رسمیت شناختن قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی فتنه‌ای جدید برای تضییع حقوق مردم مسلمان فلسطین و در پی جبران شکست مفتضحانه سیاست‌های استکبار جهانی در منطقه به خصوص ایادی آنان از جمله گروهک تروریستی داعش در منطقه و کشورهای مسلمان عراق و سوریه بوده و به دنبال توطئه افکنی و ماجراجویی جدی علیه سایر ملل منطقه هستند.

بدون شک این عمل تحریک آمیز و نابخردانه دولت آمریکا نقض آشکار قطعنامه‌های سازمان‌های بین‌المللی بوده و نه تنها به صلح و ثبات منطقه کمک نخواهد کرد بلکه موجب افزایش تنش یییشتر خواهد شد که مسئولیت آن برعهده دولت آمریکا و رژیم سفاک صهیونیستى است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران تحت تدابیر فرماندهی معظم کل قوا ضمن محکومیت این توطئه شوم استکبار و تصمیم غیرعقلانی رئیس جمهور آمریکا در این برهه از زمان، آن را ناشی از مواضع‌سازش کارانه برخی از کشورهای مرتجع عربی منطقه دانسته و ضمن تاکید براینکه قدس شریف پاره تن مسلمانان جهان است اعلام می کند، افکار عمومى جهان بى‌آبرویى حامیان تروریست‌هاى شکست خورده در عراق و سوریه به خصوص آمریکا و رژیم صهیونیستى را با اینگونه اقدامات فراموش نخواهد کرد و در نهایت پیروزی از آن مردم مقاوم و مظلوم فلسطین و نیروهای مقاومت خواهد بود./م

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين