امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/10 - 18:59 ذخیره فایل ارسال به دوستان

توافق گرشاسبی و برانکو بر سر کلیات و تمدید قرارداد ظرف روزهای آینده

در پایان نشست امروز یکشنبه سرپرست باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم، اعلام شد با توجه به تفاهم درباره کلیات ادامه همکاری، تمدید قرارداد در روزهای آینده صورت خواهد گرفت.

به گزارش بابل نوین، برانکو ایوانکوویچ امروز (یکشنبه) پس از کنفرانس خبری پیش از بازی پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان در محل ساختمان باشگاه پرسپولیس حاضر شد تا با حمیدرضا گرشاسبی درباره ادامه همکاری خود با باشگاه پرسپولیس دیدار و گفت‌وگو داشته باشد.

در این نشست، دو طرف در ادامه گفت‌وگوهای قبلی خود برای طراحی برنامه‌های آینده باشگاه که باید در مورد آنها توافق شود به آنالیز مسائل گوناگون فنی و حقوقی در دو سال و نیم گذشته پرداختند و برنامه‌های آتی باشگاه برای حضور پر قدرت در لیگ برتر، جام حذفی و به ویژه لیگ قهرمانان آسیا مورد گفت‌وگو و بررسی دو طرف قرار گرفت. آنها همچنین درباره وظایفی که هر یک به تفکیک برای اجرای برنامه‌ها بر عهده خواهند داشت با یکدیگر صحبت کردند.

در پایان این جلسه اعلام شد؛ با توجه به ادامه روند مثبت مذاکرات، درباره کلیات ادامه همکاری تفاهم لازم صورت گرفته است و در حال حاضر دو طرف روی بهترین برنامه‌ریزی برای آینده بهتر تیم متمرکز هستند و ظرف روزهای آینده تمدید قرارداد نهایی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين