امروز : شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/11 - 12:16 ذخیره فایل ارسال به دوستان
در مرکز فنی‌وحرفه‌ای شهیدباهنر آغاز شد

اجرای طرح مهارت‌افزایی سربازان نیروی انتظامی شهرستان بابل

با امضای تفاهم‌نامه همکاری میان نیروی انتظامی شهرستان بابل و مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای باهنر طرح مهارت‌افزایی سربازان این شهرستان آغاز شد.

به گزارش بابل نوین،  تفاهم‌نامه همکاری نیروی انتظامی شهرستان بابل و مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای باهنر  جهت اجرای طرح مهارت‌افزایی سربازان نیروی انتظامی دوشنبه ۲۰ آذر در این شهرستان منعقد شد.

غلامعلی فلاح‌سماکوش رییس مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای شیهدباهنر بابل در این دیدار اظهار کرد:  این مرکز در جهت برگزاری کلاس‌های مهارتی برای کارکنان نیروی انتظامی و عملیاتی کردن این تفاهم‌نامه آمادگی کامل دارد ،ضرورت مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه و ارتقا بهره‌وری دوره خدمت وظیفه عمومی، خوشایندسازی خدمت وظیفه عمومی، افزایش بهره‌وری کارکنان وظیفه، استفاده بهینه از اوقات فراغت آنان و همچنین فراهم کردن فرصت‌های شغلی از طریق آموزش در محیط کار از جمله اهداف این تفاهم ‌نامه است.

وی افزود: سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای با تمامی امکانات موجود  آماده خدمت به نیروهای مسلح در زمینه مهارت‌آموزی است و با توجه به انعطافی موجود در برنامه‌های سازمان، ما در تمامی مشاغل استاندارد آموزشی داریم.

در ادامه  سرهنگ محسن جعفری با بیان تعهدات نیروی انتظامی بابل خاطرنشان کرد: نیازسنجی آموزشی نیروهای مسلح و تعیین ظرفیت برنامه‌های مهارت‌آموزی، اختصاص سهمیه کارکنان وظیفه مطابق ضوابط قانونی، برنامه‌ریزی و صدور مجوز تردد نمایندگان و مربیان سازمان به مراکز تابعه نیروهای مسلح، همکاری و معرفی کارشناسان و متخصصان ذیربط به مرکز فنی‌‌وحرفه‌ای از تعهدات نیروی انتظامی شهرستان بابل است که در انعقاد این تفاهم‌نامه مدنظرمان قرار دادیم.

گفتنی‌است مسئولان این دو مرکز در اجرای این طرح بر استفاده از ظرفیت‌ نیروهای مسلح در کمک به اقتصاد مقاومتی تاکید کردند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين