امروز : شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/11 - 19:47 ذخیره فایل ارسال به دوستان

رواسی: وزنه برداران جوان شرایط خوبی برای کسب عنوان قهرمانی دارند

به گزارش بابل نوین، سرمربی تیم ملی وزنه برداری جوانان گفت: با شرایط خوبی که تیم ملی وزنه برداری جوانان دارد، امید زیادی برای کسب قهرمانی در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی جوانان داریم.

علی اصغر رواسی در ارزیابی از تیم وزنه برداری جوانان اظهار کرد: در این بازی‌ها ۱۱ وزنه بردار در وزن‌های ۴۹، ۵۴، ۷۲، ۸۰، ۸۸، ۹۷، ۱۰۷ و مثبت ۱۰۷ کیلوگرم حضور دارند که در وزنهای ۴۹ و ۵۴کیلوگرم علیرضا ایزدی و محسن بختیار امروز با ۶وزنه بردار به رقابت خواهند پرداخت که در هر دو دسته امید به کسب مدال طلا داریم.

همچنین فرزین نوری در دسته ۷۲ کیلوگرم و علی عابدی و سعید اسکندری در دسته ۸۰ کیلوگرم و محمد حسین ساکت در دسته ۸۸کیلوگرم فردا سه شنبه رقابت خود را برگزار خواهند کرد. مهدی عظیمی و امیر بخشی در دسته ۹۷کیلوگرم و محمدرضا رجبی و ابوالفضل هادی شاه آبادی در دسته ۱۰۷کیلوگرم و معین احمدی در مثبت ۱۰۷کیلوگرم روز چهارشنبه ۲۲آذر به روی تخته می روند.

وی خاطرنشان کرد: در اوزان سبک و سنگین شانس زیادی برای کسب مدال طلا داریم و امیدوارم همان طور که در بزرگسالان به قهرمانی جهان دست پیدا کردیم در جوانان نیز که اولین حضورشان در بازی‌های پاراآسیایی است قهرمان سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی جوانان شویم.

رواسی در پایان اضافه کرد: در بازیهای ۲۰۰۹ توکیو ژاپن به عنوان سومی دست یافتیم و در مالزی قهرمان شدیم. با آمادگی بالایی که جوانان دارند، به دنبال تکرار قهرمانی در سومین دوره این بازی‌ها هستیم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين