امروز : پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/06/06 - 1:33 ذخیره فایل ارسال به دوستان

۶ کشته در تصادف شرق تهران

 فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران اعلام کرد: در حادثه رانندگی در جاده آبسرد – کیلان عصر پنجشنبه شش نفر کشته و هشت تن زخمی شدند.

 

ایرنا: فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران اعلام کرد: در حادثه رانندگی در جاده آبسرد – کیلان عصر پنجشنبه شش نفر کشته و هشت تن زخمی شدند.

سرهنگ مهدی کرانیان در محل سانحه گفت: این حادثه براثر برخورد چهار دستگاه خودروی کامیون بنز اکسور، پی کی، سمند و پراید در جاده آبسرد – کیلان رخ داد.

وی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری پی کی در پیچ مقابل خود به سمت چپ منحرف شد و براثر سبقت غیرمجاز با یک دستگاه کامیون بنز برخورد کرد که سرنشینان آن در برخورد اولیه آسیب دیدند.

وی افزود: راننده کامیون با حرکت مسافتی به سمت چپ منحرف شد که در مسیر به یک دستگاه خودرو سمند برخورد کرد و در این حادثه دو خودرو با گذشتن از شانه خاکی کنار راه از شیب دومتری به پایین پرتاب شدند و کامیون بر روی سمند سقوط کرد که دراین حادثه پنج سرنشین سمند جان باختند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران همچنین به برخورد خودروی پراید با کامیون و سمند و وارد آمدن خسارت جزیی به آن در این حادثه اشاره کرد و گفت: در این سانحه راننده خودروی پی کی به علت جراحت شدید در درمانگاه آبسرد جان باخت و بقیه که هشت نفر هستند، مصدوم شدند.

مصدومان به بیمارستان سوم شعبان دماوند انتقال یافتند و پس از آن به بیمارستان امام حسین (ع) تهران اعزام شدند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين