امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/13 - 15:27 ذخیره فایل ارسال به دوستان
با اقدام به موقع آتش‌نشانان:

آتش‌سوزی سنت‌سرای در بابل مهار شد

ماموران آتش‌نشانی بابل آتش‌سوزی مغازه سنت‌سرای رادر این شهرستان مهار کردند.

به گزارش بابل نوین، در پی تماس شهروندان مبنی بر آتش‌سوزی مغازه سنت‌سرای در بابل  امروز چهارشنبه ۲۱ آذر سازمان‌ آتش‌نشانی بابل با  اعزام چندین  اکیپ عملیاتی مهار آتش را در دستور کار خود قرار داد.

ستاد فرماندهی عملیات ۱۲۵ آتش‌نشانی بابل بلافاصله پس از دریافت گزارش دو اکیپ عملیاتی از ایستگاه‌های دو و چهار، دو خودروی اطفای حریق و هشت نیروی آتش‌نشان را به محل حادثه واقع در میدان جهاد اعزام کرد.

سیدقاسم دابوییان مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بابل در خصوص این حادثه اظهار کرد: این سنت‌سرا در طبقه فوقانی واحد تجاری دیگری با کابری فروش ترشیجات قرار داشت که ماموران با استفاده از نردبان خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به محل حریق رساندند.

وی افزود: نیروهای آتش‌نشانی موفق شدند در این عملیات با مهار و اطفای کامل آتش‌سوزی مانع از گسترش حریق و سرایت به واحدهای تجاری همجوار شوند به ویزه اینکه محل حادثه دارای بافت پیوسته بود.

این مسئول ضمن تشکر از زحمات ماموران آتش‌نشانی ادامه داد: سامانه ۱۲۵ در هر لحظه و هر زمان آماده دریافت اخبار حوادث و اعزام نیروها در سریع‌ترین زمان به محل حادثه است.

دابوییان در پایان ضمن هشدار به مغازه‌داران گفت: از کسبه محترم تقاضا داریم هنگام تعطیلی واحد تجاری خود از خاموش بودن وسایل گرمایشی اطمینان حاصل کرنند تا شاهد بروز حوادث ناگوار نباشیم.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين