امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/13 - 19:45 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تسهیلات یارانه ای به طرح‌های شیلاتی در مازندران پرداخت می‌شود

مدیرکل شیلات مازندران گفت: بنیاد مستعضفان و بانک های عامل به طرح‌های شیلاتی پرورش ماهی خاویاری تسهیلات یارانه ای پرداخت می‌کنند.

به گزارش بابل نوین،  حسین علی رستمی امروز در نشست مشترک شیلات استان با مدیران حوزه بانکی و کشاورزی مازندران اظهار داشت: ظرفیت و فرصت‌های سرمایه‌گذاری خوبی در بخش‌های مختلف شیلات استان از جمله بخش پرورش ماهیان خاویاری وجود دارد.

وی افزود: با توجه به آمادگی مسئولان بانک سینا و  بنیاد مستضعفان برای ارائه تسهیلات بانکی، تاکنون ۱۱ طرح شیلاتی پرورش ماهی خاویاری جهت بهره‌مندی از مزایای تسهیلات تفاهمی با بانک سینا معرفی که شش طرح به میزان ۵۰ میلیارد ریال با سود هشت درصدی به مرحله انعقاد قرارداد رسیده است.

رستمی گفت: امیدواریم با حمایت و پشتیبانی از طرح‌های سرمایه‌گذاری در این بخش بتوانیم جایگاه و برند خاویار ایران را در سطح جهانی حفظ کنیم.

عسگر عزیزی، مدیر شعب بانک سینا مازندران نیز با استقبال از طرح‌های سرمایه‌گذاری پرورش ماهی خاویاری با مجوز شیلات، گفت: با توجه به محدودیت زمانی تعیین شده طرح‌های مذکور باید تا پایان بهمن ماه جهت بهره‌مندی ازمزایای این تسهیلات به بانک معرفی شوند درغیر این‌صورت اعتبارات به سایر استان‌ها منتقل می شود.

رحیم عبادی مدیرعامل شرکت آبزی پروری و نماینده بنیاد مستضعفان کشور نیز گفت: بنیاد بر اساس تفاهمنامه سه جانبه شیلات، بانک سینا و بنیاد درصدد است تا باحمایت از طرح‌های پرورش ماهی خاویاری در مازندران در تحقق شعار سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نقش موثری در کنار شیلات و بانک سینا ایفا کند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين