امروز : دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/14 - 18:03 ذخیره فایل ارسال به دوستان
ما در گروه مرگ هستیم

کاوه رضایی: هرگز به بازی در قطر یا چین علاقه نداشتم

ملی‌پوش ایرانی تیم شارلوا به یک مجله ورزشی بلژیکی گفت: هرگز علاقه‌ای به بازی در لیگ‌های قطر یا چین نداشتم.

به گزارش بابل نوین،  کاوه رضایی درباره تغییر لیگ فوتبال از ایران به بلژیک و میزان تفاوت‌هایش به مجله اسپورت‌مگازین گفت: گذر از لیگ ایران و آمدن به بلژیک کاملا چیز دیگری است. همان‌طور که می‌دانید تغییر تیم‌ها در این لیگ‌ها چیز آسانی نیست و نیاز به زمان جهت هماهنگی است. من به طور کلی لیگ را تغییر داده بودم و از ایران به بلژیک رفتم.

مهاجم تیم شارلوا ادامه داد: در آغاز کارم در بلژیک مشکلات زیادی داشتم اما باشگاه به من اجازه داد تا گام‌به‌گام هماهنگ‌تر شوم. این کار باعث سرعت هماهنگی من با سایر اعضای تیم و عملکرد بهترم می‌شود. بلژیک یک لیگ فیزیکی است و باید آماده باشید تا بتوانید در طول شش روز سه بازی انجام دهید. در هر بازی ۱۲ کیلومتر می‌دوم اما خوشحالم که لیگ بلژیک را انتخاب کردم. بلژیک لیگ جذابی است تا به سمت بهترین لیگ‌های قاره اروپا بروید. لیگ فیزیکی و تاکتیکی است. اگر بخواهم به دوستان ایرانی‌ام درباره فوتبال بلژیک چیزی بگویم این جنبه‌ها را خواهم گفت.

کاوه رضایی درباره دربی سرخابی‌های تهران اظهار داشت: این واقعا یک دربی بزرگ است که از روزهای قبل مهیای آن می‌شوند. زمانی که تقویم رقابت‌ها آماده می‌شوند همه به تاریخ دربی نگاه می‌کنند و ما و هواداران از مدت‌ها قبل وارد بحث می‌شویم. در یک فضای خوب این کار انجام می‌شود و برای من بسیار سخت است که دربی تهران را با دربی دیگری در سایر نقاط جهان مقایسه کنم. اطمینان دارم که این دربی یکی از بخش‌های بزرگ فوتبال آسیا است و هر از گاهی ۱۰۰ هزار تماشاگر برای تماشای آن به ورزشگاه می‌آیند.

ملی‌پوش کشورمان با اشاره به تمایلش برای بازی در اروپا گفت: من ۳ ساله متوالی پیشنهاد از لیگ قطر و همچنین از چین داشتم اما هرگز علاقه‌ای به بازی در این لیگ‌ها نداشتم. می‌خواستم به اروپا بیایم تا رویای نوجوانی‌ام را امتحان کنم. رویای من بازی در اروپا بود تا سطح واقعی فوتبالم را مشاهده کنم. در این زمینه فقط من این‌گونه نیستم و در ایران بازیکنان بسیاری هستند که منتظرند تا برای بازی به اروپا بیایند. به همین خاطر حتی با وجود پیشنهادهایی از تیم‌های قطری و ایرانی می‌خواستم برای بازی به اروپا بیایم.

کاوه رضایی در رابطه با احتمال آقای گلی در ژوپیلر لیگ بلژیک به مجله اسپورت‌مگازین گفت: می‌خواهم بهترین گلزن شوم اما این مهم‌ترین هدفم نیست. دوست دارم تا تیمم بهترین گلزن باشد و به تکامل فکر می‌کنم. هدفم پیروزی تیم شارلوا است. اینجا نیستم که شخصا برنده شوم. اگر تیم برنده شود من هم برنده هستم.

وی در پایان با اشاره به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: ما در گروه مرگ هستیم و این قرعه برای ایران هم خوب و هم بد است.خوبی گروه در سختی آن است و با تیم‌های ملی پرتغال و اسپانیا مواجه می‌شویم. چیزهای بیشتری را یاد می‌گیریم. به کارلوس کی‌روش اعتماد دارم. مربی که به ما کلید درخشش در چنین بازی‌های را می‌بخشد. ما به مصاف بهترین‌ تیم‌های جهان می‌رویم که به ما بهره‌های زیادی خواهد داد. شاید پس از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه چند بازیکن ایرانی فرصت حضور در اروپا را بیابند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين