امروز : شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/14 - 18:34 ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران:

دشمنان از برپایی نماز عبادی و سیاسی جمعه هراس دارند

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران گفت: آمریکا از برپایی نماز سیاسی و عبادی جمعه می‌ترسد به همین دلیل بر علیه ایران پشت تریبون سخنرانی مقرضانه می‌زند.

به گزارش بابل نوین،  حجت‌الاسلام انتظاری عصر امروز در جلسه شورای اداری آمل با محوریت تودیع و معارفه امام جمعه شهر امام‌زاده عبدالله (ع) با اشاره به حضور مسئولان امر و مردم در اقامه نماز جمعه این حضور را پررونق تر بیان کرد و اظهار داشت: عبادت و سیاسی محض دو روی سکه حضور در نماز جمعه هستند که تاکید داریم تا به این دو امر توجه و در صف اول نماز قرار گیرند.

وی ادامه داد: نماز جمعه یعنی نماز سیاسی و عبادی که اقتدار نظام جمهوری اسلامی و وحدت آفرین است.

انتظاری با بیان اینکه نماز جمعه موجب می‌شود تا مسئولیت مدیران به گوش مردم برسد و مردم نیز به بیان مطالبات و خواسته‌های خود بپردازند، افزود: اگر چه زمان نیاز به افزایش این دیدارها است تا کامل رفع مطالبات مردم صورت گیرد.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران آمل را شهر فرهنگی و اقتصادی مازندران عنوان و مطرح کرد: نماز جمعه نماز وحدت و دشمن شکن است و لازم است حضور آملی ها در این نماز پررنگتر بیان شود.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا از برپایی این نماز سیاسی و عبادی می‌ترسد به همین خاطر بر علیه ایران پشت تریبون سخنرانی مقرضانه می‌زند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين