امروز : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/15 - 19:37 ذخیره فایل ارسال به دوستان
گزارش تصویری:

نشست هیات اندیشه‌ورز در محله اسلام بابل

جوانان و نخبگان محله اسلام در نشست ماهانه هیات اندیشه‌ورز حضور یافتند.

به گزارش بابل نوین،  نشست ماهانه هیات اندیشه‌ورز و اتاق فکر ویژه نخبگان محله و پایگاه بسیج شهید مهربانی محله اسلام در بابل برگزار شد.

حمید آقاجان‌زاده فرمانده پایگاه مقاومت شهید مهربانی اسلام  در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: با توجه به وجود برخی ظرفیت‌های پیدا و پنهان برخی مناطق،محلات، رده‌های مختلف نواحی و حضور برخی نخبگان جوان و نوجوان در پایگاه‌های مقاومت این نشست را تدارک دیدیم.

وی افزود:  شناسایی و بکارگیری ظرفیت پایگاه‌های از اهداف اولین نشست هیات اندیشه‌ورز ویژه نخبگان محله و پایگاه مقاومت شهید مهربانی اسلام بود.

این فرمانده پایگاه بسیج ادامه داد: باتوجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت استفاده از هیات‌های اندیشه‌ورز و اتاق‌فکر در حوزه فعالیت‌های خودجوش فرهنگی، هم‌افزایی و بهره‌وری از اندیشه‌ها و پتانسیل جوانان کحله در راه‌اندازی تیم‌های مشاورره‌ای در مسجد و استفاده از ظرفیت بالقوه پزشکان، اساتید، کارشناسان از اولویت‌ برنامه‌های این پایگاه  است.

وی در پایان گفت: باید برای رفع برخی معضلات اجتماعی از جمله آسیب‌های اجتماعی با هیات اندیشه‌ورز هم‌فکری و هم‌افزایی داشت تا در جهت رفع و یا کاهش این آسیب‌های گا‌م‌های جدی برداشته شود .

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين