امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/16 - 10:24 ذخیره فایل ارسال به دوستان

ابتکار: ایجاد فضای امید بخش در اولویت دولت است

معاون رئیس جمهور در امور زنان گفت: ایجاد فضای امید بخش در جامعه به خصوص برای جوانان جزو اولویت های دولت است.

به گزارش بابل نوین،معصومه ابتکار صبح شنبه در چهارمین همایش منطقه ای صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر که در هتل پارس مشهد برگزار شد اظهار کرد: موضوع مهم این نشست که بحث نگاه اجتماعی و توجه به نقش مردم در پیشگیری و مداخله ناشی از اعتیاد است مسئله مهمی در جامعه ما و تمامی کشورهای دنیا است.

وی افزود: در برخی کشورها مثل آمریکا برنامه های اورژانس ملی تعریف کرده اند و این موضوع در سطح دنیا رو به گسترش است و هرچه علم‌پیشرفت می کند بهره گرفتن از مواد مخدر نیز گسترده تر می شود گرچه فرصت و نشر آگاهی نیز بیشتر اتفاق می افتد.
معاون رئیس جمهور گفت: اگر آگاه سازی بیشتر اتفاق بیافتد، اصلاح سبک زندگی رخ می دهد و در این مسیر امید بخشی به آینده  موضوع بسیار مهمی است که مورد توجه رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور بوده است.
ابتکار تاکید کرد: نسل جوان باید احساس کند در فضای جامعه بیاندیشد و احساسات خود را بروز دهدو این بحث مهمی است و حرکت دولت نیز  به این سمت است.
وی بیان کرد:  همه دستگاه ها در این مورد سهیم هستند تا فضای امید بخشی در جامعه را با اشتغال و فعالیت های فرهنگی و توجه به حقوق شهروندی ترویج شود./ز
نامه
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين