امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/16 - 12:11 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مشارکت ۹۰ هزار نفری در پویش «من واقف قرآنی‌ام»

پویش من واقف قرآنی‌ام برای اولین‌بار در سطح کشور و در ادامه طرح بزرگ وقف مشارکتی قرآن، عترت و نماز آغاز شد.

به گزارش بابل نوین،این پویش با شعار«# من_واقف_ قرآنی‌ام» به منظور موج‌آفرینی در زمینه مشارکت هر چه بیشتر فرهنگیان، دانش‌آموزان و اولیای گرامی در زمینه وقف مشارکتی قرآن، عترت و نماز راه اندازی شد.

بنا بر این گزارش، در این طرح؛ دانش آموزان، فرهنگیان و والدین دانش‌آموزان پس از شرکت در طرح وقف مشارکتی قرآن، عترت و نماز با تگ «#من_ واقف_ قرآنی‌ام» عکس گرفته و تصاویر خودشان را به در سامانه ایران پرورشی ثبت می‌کنند.

تاکنون  استقبال جامعه دانش‌آموزی و فرهنگیان استان از این طرح بسیار چشم‌گیر و ستودنی بوده است، به صورتی که تا‌کنون بیش از ۹۰ هزار دانش آموز، فرهنگی و ولی دانش آموز در سامانه ایران پرورشی اسامی خودشان را به عنوان واقف ثبت کرده‌اند، که امید است با تبلیغ و ترویج هر چه بیشتر این طرح، این تعداد به ۵۰۰ هزار نفر هم برسد.

یکی از روش‌های مشارکت در طرح وقف مشارکتی قرآن، عترت و نماز، استفاده از درگاه موبایلی است به گونه‌ای که علاقه‌مندان می‌توانند با شماره گیری *۷۸۰*۲۵۲۹# و انتخاب گزینه وقف مشارکتی، قرآنی، دانش‌آموزی، استانی مبلغ مورد نظر را به صورت غیرحضوری برای توسعه فرهنگ وقف قرآنی واریز کنند./ز

تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين