امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/16 - 12:14 ذخیره فایل ارسال به دوستان

فقط رهبر انقلاب در هر شرایطی خانواده شهدا را فراموش نمی‌کنند

قاری بین‌المللی قرآن گفت: متأسفانه در کشور ما گاهی مسائل جناحی و سیاسی موجب غفلت از جانبازان و خانواده‌های شهدا می‌شود و تنها رهبر معظم انقلاب است در هر شرایطی آن ها را را فراموش نمی‌کنند.

به گزارش بابل نوین،علی اکبر ملکشاهی، قاری بین‌المللی قرآن در حاشیه دیدار جامعه قرآنی با خانواده شهید «روح‌الله محمدصالحی» در گفت‌وگو با خبرنگار ما در رابطه با اقدامات انجام شده در راستای حمایت از خانواده‌ی شهدا از سوی مسئولان اظهار داشت: جایگاه شهدا به حدی بالا است که انجام هرگونه اقدامی از سوی مسئولان، کافی نخواهد بود.

ملکشاهی افزود: البته تاکنون در راستای حمایت از خانواده‌های شهدا اقدامات مختلفی از جمله: فرهنگی، اجتماعی، خدماتی و… از سوی مسئولان مربوطه انجام شده است اما با این وجود، متأسفانه هیچگاه حق مطلب به طور مناسب ادا نشده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر بین وضعیت کنونی و وضعیت مطلوب جانبازان و خانواده‌های شهدا فاصله‌ی معناداری در سطح کشور وجود دارد.

این قاری بین‌المللی قرآن با تأکید بر لزوم ارائه خدمات مختلف مادی و معنوی به جانبازان و خانواده‌های شهدا، اظهار داشت: باید برای رسیدن به وضعیت مطلوب رویکرد جدیدی شکل گیرد و برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌های مربوط به این حوزه نیز به طور مضاعف انجام شود.

ملکشاهی با اشاره به دیدار اخیرش با خانواده شهید «روح‌الله محمدصالحی» تصریح کرد: امروز در برابر خانواده‌ی این شهید بزرگوار احساس شرمساری کردم و واقعا معتقدم اگر در برابر عظمت شهدا جان هم دهیم، کم است.

وی ادامه داد: متأسفانه در کشور ما گاهی مسائل جناحی و سیاسی موجب غفلت از جانبازان و خانواده‌های شهدا می‌شود و تنها رهبر معظم انقلاب است که در هر شرایطی حمایت از جانبازان و خانواده‌های شهدا را فراموش نمی‌کنند.

این قاری بین‌المللی در ادامه بیان کرد: باید برای حمایت از شهدا، جانبازان و خانواده‌هایشان اتاق فکری تشکیل شود تا یک جریان فکری متناسب با جایگاه این بزرگواران در جامعه شکل گیرد اما باید به این نکته نیز توجه شود که تحقق این امر تنها در قالب یک تشکل منسجم امکان پذیر است.

ملکشاهی گفت: در حال حاضر بنیاد شهید که به عنوان یکی از متولیان این امر محسوب می‌شود، بصورت شایسته و متناسب با جایگاه اصلی شهدا و جانبازان عمل نمی‌کند.

وی در پایان افزود: امیدواریم در آینده‌ با عنایت و حمایت بیشتر مسئولان بتوانیم حرکتی اساسی در این زمینه انجام دهیم و به وظایف خود در برابر شهدا و جانبازان عمل کنیم./ز

مشرق

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين