امروز : جمعه, ۱ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/16 - 16:38 ذخیره فایل ارسال به دوستان
قاضی‌پور:

انعقاد قرارداد خودروسازان علت تفحص از «ایدرو» است

عضو کمیسیون صنایع مجلس محور‌های تفحص از سازمان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران را تشریح کرد.

به گزارش بابل نوین، نادر قاضی‌پور عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحقیق و تفحص از سازمان ایدرو کلید خورده است، اظهار داشت: طرح تحقیق و تفحص از سازمان گسترش جهت رسیدگی در صحن تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده است.

تحقیق و تفحص از واردات خودرو کلید خورد

وی با بیان اینکه این طرح تفحص در ۷ محور تدوین شده است، افزود: بررسی عملکرد سازمان ایدرو و نحوه انعقاد قرارداد‌های داخلی و خارجی سازمان از جمله مهمترین محور‌های این تفحص است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس ادامه داد: تغییرات مدیران، دخالت در امور شرکت‌های زیرمجموعه این سازمان و همچنین موضوع انعقاد قرارداد خودروسازان از جمله دیگر محور‌های این تفحص است.

قاضی‌پور خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری در صنایع گران قیمت که بخش خصوصی توان سرمایه گذاری در آن را ندارد و همچنین سرمایه گذاری در مناطق کمتر توسعه یافته و واگذاری سهام این کارخانه‌ها به مردم از طریق بورس از سیاست‌های سازمان ایدرو است که متاسفانه مسئولان این سازمان به این رسالت خود عمل نکرده‌اند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس، با بیان اینکه سازمان ایدرو حیاط خلوت دولت شده، تصریح کرد: طراحان تفحص به دنبال شفاف شدن تمامی هزینه‌ها، درآمد‌ها، مزایده‌ها، و اموال و املاک این سازمان هستند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين