امروز : شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/16 - 16:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیر یا نگهبان؟ اختلاف‌نظر پلیس و مرجع قضایی درباره خودکشی در برج میلاد

در حالی که مرجع قضایی فردی که در مجموعه برج میلاد خودکشی کرده را نگهبان اعلام کرده، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران او را مدیرشب برج میلاد معرفی کرده است.

به گزارش بابل نوین،  صبح امروز خبری در رسانه‌ها منتشر شد که حاکی از خودکشی یکی از کارکنان برج میلاد در این مجموعه بود.

در حالی که برخی خبرهای غیررسمی حاکی از این بود که فردی که خودکشی کرده یکی از مدیران شبِ برج میلاد بوده است اما قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران اعلام کرد این فرد نگهبان طبقه همکف برج میلاد بوده است

شهریاری همچنین تصریح کرد که این نگهبان وصیت نامه‌ای نوشته بود که مشکلات مالی اش را علت خودکشی اعلام کرده است.

اما در سوی دیگر ماجرا علاوه بر کانال‌های خبری، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران نیز در اطلاعیه‌ای که در این زمینه صادر کرده اعلام کرده است که ساعت ۱۲ روز گذشته حسب اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد خودکشی در برج میلاد ماموران کلانتری ۱۳۷ نصر سریعا در محل حاضر شدند.

در بررسی های به عمل آمده مشخص شد فرد متوفی ۵۸ ساله مدیر شیفت شب برج بوده که در داخل دفتر کارش واقع در سایت نمایشگاه جنب مجموعه برج میلاد به شکل حلق آویز کردن خود با طناب از چهارچوب در خودکشی کرده بود.

موضوع به بازپرس کشیک دادسرای امور جنایی اطلاع داده شد و تیم بررسی صحنه جرم نیز در محل حضور یافت. علت و انگیزه این اقدام در دست بررسی است که نتیجه متعاقبا اعلام خواهد شد.

با وجود این اختلاف‌نظر،‌ به نظر می‌رسد بهترین مرجع درباره هویت این فرد، شهرداری تهران یا مدیریت برج میلاد است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين