امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/17 - 12:53 ذخیره فایل ارسال به دوستان

«گناه باران» برگزیده جایزه ادبی سیلک شد

به گزارش بابل نوین، سید محمود علوی نیا، شاعر در خصوص کتابش با عنوان «گناه باران» گفت: «گناه باران» که توسط انتشارات قلم طلایی منتشر شده است در اختتامیه سومین دوره جشنواره ادبی سیلک به عنوان اثر برگزیده معرفی شد و مشاور فرهنگی و اجرایی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای شورای شهر و شهردار کاشان و عبدالمهدی مستکین دبیر بین المللی یونسکو در ایران در این مراسم حضور داشتند.

وی افزود: کتاب «شوق شیرین» اثر شیرین عربشاهی که توسط انتشارات قلم طلایی منتشر شده بود در جشنواره ادبی سیلک برگزیده شد و نویسنده کتاب دختری با معلولیت جسمی است.

این شاعر با اشاره به افتتاح یک انجمن ادبی در شهر کاشان اظهار کرد: انجمن ادبی سیلک در روز چهارشنبه در شهر کاشان افتتاح شد و افراد زیادی در افتتاحیه این انجمن ادبی حاضر شدند.

گفتنی است مجموعه شعر «گناه باران» اثر سید محمود علوی نیا شعرهایی با مضامین عاشقانه و اجتماعی را دربرمی گیرد و بیشتر شعرها در قالب غزل آمده است. همچنین در کنار آن اشعاری در قالب‌های رباعی، چند دوبیتی و یک ساقی نامه نیز دیده می‌شود.

مجموعه شعر «شوق شیرین» توسط انتشارات قلم طلایی منتشر شد و شعرهای شیرین عرب شاهی را دربرمی‌گیرد. وی از جمله معلولانی است که به سرودن شعر می پردازد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين