امروز : جمعه, ۱ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/17 - 17:13 ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرکل دفتر برنامه و بودجه هلال‌احمر خبر داد

رشد ۹ درصدی بودجه ۹۷ هلال‌احمر/ تخصیص ۳۰ درصدی بودجه ۹۶ تا کنون

به گزارش بابل نوین، مدیرکل دفتر برنامه و بودجه هلال‌احمر از رشد ۹ درصدی بودجه سازمان هلال‌احمر در لایحه بودجه ۹۷ کشور خبر داد و گفت: دولت امسال در بحث بودجه به ما نگاه مثبتی داشته است.

علی اکبر پرواز در مورد بودجه پیشنهادی دولت برای جمعیت هلال‌احمر در سال ۹۷ اظهار کرد: مجموع کل بودجه اعم از منابع اختصاصی، عمومی و ردیف‌های متفرقه پیشنهادی لایحه ۲۰۶۳ میلیارد تومان است.
مدیرکل دفتر برنامه و بودجه جمعیت هلال‌احمر در مورد میزان رشد بودجه گفت: مجموعا ما نسبت به سال گذشته ۹ درصد رشد داشتیم. مبلغ بودجه مصوب سال گذشته ۱۸۹۰ میلیارد تومان بود.
پرواز در پاسخ به این سوال که چه میزان از بودجه سال ۹۶ تخصیص یافته است، افزود: تا هم اکنون ۳۰ درصد از کل بودجه مصوب تخصیص پیدا کرده است.
مدیرکل دفتر برنامه و بودجه جمعیت هلال‌احمر در مورد اینکه آیا بودجه پیشنهادی دولت در لایحه ۹۷ برای جمعیت هلال‌احمر رضایت بخش است، تصریح کرد: دولت امسال در بحث بودجه به ما نگاه مثبتی داشته، اما نکته مهم تخصیص بودجه است. مصوب سال گذشته ما ۱۸۹۰ میلیارد بود و حالا به ۲۰۶۳ میلیارد تومان رسیده است اما باید ببینیم که چه میزان از بودجه تخصیص پیدا می‌کند. عدم تخصیص مناسب بودجه است که همواره برای ما مشکل ایجاد می‌کند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين