امروز : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/17 - 17:19 ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعلام آمادگی جامعهالقرآن برای فعالیت آموزشی در آمریکا

به گزارش بابل نوین، هیاتی از مرکز اسلامی شهر مناساز ایالت ویرجینیا با حجت‌الاسلام سید محمدمهدی طباطبایی مدیر موسسه و حجت‌الاسلام سید محمدحسین طباطبایی قائم مقام موسسه دیدار و ضمن بررسی راه‌کارهای همکاری مشترک، با فعالیت‌های این موسسه در زمینه آموزش علوم قرآنی آشنا شدند.
در این دیدار اعضای هیات مرکز اسلامی مناساز بر گسترش تعاملات بین موسسه و این مرکز در عرصه آموزش و بهره‌گیری از شیوهای آموزشی تأکید کردند.
حجت‌الاسلام طباطبایی ضمن تشکر از حضور این هیات در موسسه از همکاری‌های صمیمانه این مؤسسه و برقراری ارتباط با مرکز اسلامی مناساز استقبال کرد.
حجت‌السلام طباطبایی در ابتدای این دیدار ضمن اشاره به فعالیت گسترده موسسه در داخل کشور گفت : جامعه القرآن علاوه بر ۸۰۰ شعبه فعال در کشور در سایر کشورها نیز شعبات فعال در زمینه آموزش علوم قرآن و تربیت مربی دارد.
مدیرموسسه تصریح کرد: الحمدلله موسسه جامعه القرآن در زمینه آموزشی ویژه خردسالان و بزرگسالان رتبه اول در سطح کشور را دارا و از نظر تعداد شعب و مدارس نیز بسیار فعال است همچنین در زمینه آموزش و تربیت مربی نیز سالانه حدود ۱۲۰۰ نفر شرکت‌کننده در این مرکز از آموز‌ش‌های تربیت مربی برخوردار می‌شوند.
ایشان با تاکید بر انتقال تجربیات، افزود: ما این تجربیات علوم قر آنی را بر اثر ممارست به دست آورده‌ایم ومی‌توانیم این علوم را نشر دهیم و آمادگی داریم این آموزش‌ها را در مرکز اسلامی ایالت مناساز نیز اجرا کنیم.
در پایان این دیدار مقرر شد، مرکز اسلامی مناساز نسبت به معرفی یک نماینده جهت همکاری‌ و تعامل با مؤسسه هماهنگی و اقدام کند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين