امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/18 - 16:45 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نخستین وقف با نیت استکبارستیزی و آزادی قدس به ثبت رسید

به گزارش بابل نوین، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: یک واحد آپارتمان نوساز در شهر نهاوند با نیت مبارزه با استکبار جهانی و آزادی قدس و کمک به مردم فلسطین با نام موقوفه «ولایت» به ثبت رسید.

حجت‌الاسلام محمد کاروند از ثبت نخستین وقف با نیت استکبارستیزی در همدان خبر داد و اظهار کرد: این وقف در شهرستان نهاوند به ثبت رسید.

وی بیان کرد: واقف نیک‌اندیش یک دستگاه آپارتمان نوساز به مساحت ۷۰ متر مربع و به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال را با نیت مبارزه با استکبار جهانی خصوصاً رژیم غاصب صهیونیستی و کمک به مردم مظلوم فلسطین وآزادی قدس وقف کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان با بیان اینکه این وقف از نوع منفعتی است، افزود: ثبت این نیت به عنوان نخستین وقف در حوزه استکبارستیزی است که در استان دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان به ثبت رسیده است.

کاروند وقف با نیت استکبارستیزی را مهم دانست و افزود: همه وظیفه دارند در حالی که آمریکای جهان خوار تلاش می‌کند قدس شریف را به پایتختی رژیم اشغالگر صهیونیستی معرفی و تبدیل کند، نسبت به مبانی دینی و انقلابی توجه ویژه داشته باشند و یکی از وظایف مهم در این راستا ترویج سنت حسنه وقف با نیت استکبارستیزی است.

وی خاطرنشان کرد: واقف خیراندیش یکی از کارکنان مجموعه اوقاف و امور خیریه استان همدان است و با نیت گمنام ماندن از ذکر نام خود به عنوان واقف خودداری کرده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين