امروز : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/19 - 13:15 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده انتظامی بابل خبر داد

کشف تریاک از ۱۵ سوداگر عامل افیونی در بابل

فرمانده نیروی انتظامی بابل از کشف ماده مخدر تریاک و دستگیری 15 سوادگر عامل افیونی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ سیدمحسن جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: به منظور تامین نظم، امنیت و برخورد با مخلان نظام و امنیت عمومی طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان بابل به اجرا درآمد.

وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات اطلاعاتی موفق شدند ۱۵ خرده‌فروش مواد مخدر را در این شهرستان شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضایی ماموران در عملیاتی ضربتی متهمان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بابل ادامه داد: در بازرسی‌های به عمل آمده از محل‌های اختفای متهمان یک کیلو و ۲۴۳ گرم تریاک، هشت دستگاه ترازوی توزین مواد مخدر، یک دستگاه خودرو و سه دستگاه موتورسیکلت مورد استفاده خرده‌فروشان جهت توزیع موادمخدر کشف و توقیف شد و نیروی انتظامی متهمان را پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی کردند.

جعفری تصریح کرد: عاملان افیونی با هدف کسب منفعت و سودهای کلان سعی در تخریب اذهان جوانان و نوجوانان جامعه دارند که دستاورد سو‌تبلیغات این افراد فروپاشی خانواده‌ها و از بین رفتن نیروهای فعال جامعه است.

وی در پایان با هشدار به خانواده‌ها گفت:مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی و رسیدن به جامعه‌ای آرمانی نیازمند همکاری‌های صمیمانه مردم  و همه دستگاه‌های اجرایی با نیروی انتظامی است و از مردم خواستاریم در صورت شناسایی عاملان افیونی و برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را در سریع‌ترین زمان ممکن به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين