امروز : سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/06/07 - 23:39 ذخیره فایل ارسال به دوستان

انجام عملیات ضدتروریستی در غرب کشور

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور از انجام ۳ عملیات موفق سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات علیه تروریست‌ها در غرب کشور خبر داد.

به گزارش بابل نومه به نقل از خبرگزاری تسنیم: حسین ذوالفقاری معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور درباره شناسایی و دستگیری اعضای گروهک تروریستی که اخیرا توسط وزارت اطلاعات در غرب کشور صورت گرفت، گفت: این اتفاق برای سال گذشته بود که وارد کشور شده بودند و با مجموعه عملیاتی که انجام شد و همان‌گونه وزارت اطلاعات بیانیه داد، اعضای این باند دستگیر شدند.

وی افزود: به طور کلی اقداماتی که سال گذشته و ابتدای سال جاری توسط دستگاه‌های اطلاعاتی کشور و با همکاری سپاه پاسداران و نیروی انتظامی علیه گروهک‌های تروریستی هم در دستگیری‌ها و  هم در مقابله چه در جنوب شرق به طور خاص و چه در جنوب و بخشی هم در شمال غرب انجام گرفت، اقدامات بسیار خوب و موثری بود.

انجام عملیات ضدتروریستی در غرب کشور

انجام عملیات ضدتروریستی در غرب کشور

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور خاطرنشان کرد: در غرب کشور سپاه پاسداران ۲ مورد عملیات و وزارت اطلاعات نیز یک مورد عملیات علیه گروه‌های تروریستی داشته که این عملیات‌ها موفق بودند و تلفات قابل توجهی به گروهک‌های تروریستی وارد شده است.

ذوالفقاری گفت: اقدامات دستگاه‌ها در مقابله با گروهک‌های تروریستی افزایش پیدا کرده و توفیقات بیشتری نیز در این زمینه کسب شده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين