امروز : دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/12/20 - 14:44 ذخیره فایل ارسال به دوستان
رییس شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی:

۱۲ هزار و ۷۴۳ مصدوم زلزله در بیمارستان صحرایی ثلالث باباجانی ویزیت شدند

به گزارش بابل نوین،رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ثلاث باباجانی گفت: در بیمارستان صحرایی ثلاث باباجانی که به همت همکاران ما در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برپا شده، تا کنون ۱۲ هزار و ۷۴۳ نفر ویزیت شده‌اند.

دکتر پویان احمدی با بیان این مطلب، اظهار داشت: پزشکان، پرستاران و متخصصانی از دانشگاه‌های علوم پزشکی گیلان، تبریز، اصفهان و البرز در شهرستان و بیمارستان صحرایی ثلاث باباجانی حضور یافتند و به ارائه خدمات درمانی به مردم این منطقه پرداختند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر پزشکان و متخصصان دانشگاه علوم پزشکی البرز در بیمارستان صحرایی ثلاث باباجانی مستقر هستند، افزود: متخصصان مورد نیاز در رشته های داخلی، زنان و اطفال به اندازه کافی به این منطقه اعزام شده‌اند و هفته گذشته نیز یکی از چشم پزشکان با حضور در منطقه ثلاث باباجانی، اقدام به ویزیت و ارائه عینک رایگان به بیماران کرد.

بنابر اعلام وب‌دا، احمدی یادآور شد: تا کنون ۳۱ تیم بهداشتی از دانشگاه‌های علوم پزشکی در مناطق شهری و روستایی ثلاث باباجانی حضور یافته و خدمات مورد نیاز مردم را ارائه داده‌اند و هیچ کمبودی از نظر ارایه خدمات درمانی لازم به بیماران وجود ندارد.

رییس شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی اظهار داشت: به دلیل عدم وجود بیمارستان در این شهرستان و فاصله زیاد آن تا کرمانشاه، مجبور هستیم که بیماران را برای دریافت خدمات بیشتر به شهرستان جوانرود اعزام کنیم و در حال حاضر یکی از مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان، کمبود آمبولانس است، زیرا از شش آمبولانس این شهرستان، دو دستگاه آن فرسوده است و وضعیت مناسبی ندارد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين